Reni Jusis smaruje swoje ciało olejami jadalnymi!

Zamiast balsamów syntetycznych.

Reni Jusis polska EkoMama zaleca by nie szczepić dzieci, dziecko powinno samo nabrać odporności, nosić tetrowe pieluchy a te prać należy w orzechach. Piosenkarka poleca kobieto nie stosować balsamów kupowanych w kosmetycznych sklepach, tylko używać produktów zrobionych domowymi sposobami.

Wśród moich znajomych coraz bardziej popularne staje się np. stosowanie do ciała olejów jadalnych zamiast syntetycznych balsamów. Kierują się zasadą, że bezpieczny kosmetyk to taki, który można zjeść. Mój ulubiony piling domowej roboty składa się z drobno mielonego cukru trzcinowego, oleju migdałowego i odrobiny olejku cynamonowego. Trudno opanować się, by go nie zjeść. Proszę wierzyć, że czasem wykonanie w domu ekologicznego kosmetyku zajmuje mniej czasu niż wyprawa do sklepu – powiedziała w wywiadzie dla Show Reni.

Cukier kojarzy się ze słodkością i lepkością. Co myślicie o takim balsamie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Reni Jusis smaruje swoje ciało olejami jadalnymi!

  • Anna

    Podziwiam Reni za takie podejście do życia!!! Jednak należy wyjaśnić, że ona nie namawia do rezygnacji ze szczepień, tylko odracza je do pierwszego roku życia. A orzechy o których jest mowa to specjalne orzechy indyjskie. Przepis na peeling na pewno wypróbuję.
    To my musimy świadomie dbać o zdrowie siebie i swoich dzieci, nikt tego nie zrobi za nas.

You must be logged in to post a comment.