,  

Reni Jusis romansuje?

Niedawno gazety rozpisywały się o rozstaniu 33-letniej wokalistki z wieloletnim partnerem, a teraz ponownie zaczyna być głośno o nowym związku Reni z uczestnikiem "Idola" Tomkiem Makowieckim (24 l.).


Rozstanie Reni Jusis z Maciejem Zielińskim, który dyrektorem ds. promocji Radia Eska,  wyglądało na bardzo dramatyczne. Para była już w trakcie remontu bliźniaka kupionego w podwarszawskim Nadarzynie a mimo to  po trzech latach bycia razem  zdecydowali się rozstać. Gazety donoszą że przyczyną upadku związku była po prostu niewierność, i to z obydwu stron. Na początku ich związku, Reni romansowała  z 10 lat młodszym Tomkiem Makowieckim. Potem romans został przerwany, gdy wokalista związał się z inną kobietą. Ale kiedy znów został sam, Reni znów widywano przy jego boku. Ostatnio widziano ich razem w jednym z warszawskich klubów i jak twierdzą świadkowie bez skrępowania okazywali sobie uczucia.

Tomek Makowiecki zaprzecza plotkom, jakoby łączyło go z Reni Jusis coś więcej niż zwykła znajomość.  Przypadkiem jednak obydwoje w tym samym czasie wybierają się do USA…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.