Reni Jusis kąpie syna w mleku z piersi!

kapif

Pełna ekologia włącznie ze szczepieniem.

Reni Jusis przypomina nam Izę Miko, która ekologię promuje w Stanach i wszystkich uświadamia jaka do dobra rzecz. Tylko dlaczego posługuje się Jusis synem? Początkowo piosenkarka oznajmiła w Dzień Dobry TVN, że zaszczepi syna dopiero po pierwszy roku życia.

Ekologia to nie jest chwilowa moda, to nie jest jakiś trend, który przychodzi, a na jego miejsce będzie następny – mówiła Reni. Ważne jest to, jak żyjemy i taki ekoświat chcę pokazywać mojemu dziecku. Ekorodzicielstwo to jest powrót do korzeni. Takie przypomnienie, jak nasze babcie wychowywały dzieci . Nie jestem fanatyczką ekologii, tylko jej wielką entuzjastką i fanką. Tomek jest w to wszystko wciągnięty.

Raz w tygodniu Reni pokazuje się w stacji i pokazuje jak żyć zdrowo i ekologiczne. Takie sobie życie donosi, że Reni nie używa żadnej chemii, pierze w specjalnych orzechach, a małego kąpie w mleku z piersi.

Mleko czyści ciało maleństwa tak samo jak mydło i co ważniejsze jest naturalne. I Reni nie musi się bać o żadne alergie – zdradza dziennikarzom jej znajoma.

Skóra małego nie jest lepka? Co myślicie o Reni Jusis, przesadza?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Reni Jusis kąpie syna w mleku z piersi!

You must be logged in to post a comment.