RED radzi Sarze May!

ImageRED –  raper, który od 10lat wydaje płyty w Polsce. Współpracował ze śmietanką polskiego rapu, a także ze Sweet Noise, Moniką Brodką, czy Varius Manx. Producent wykonawczy kanalu Polsat Cafe.

 

 

         

 
Witam!
Czasami jest tak, że trzeba przerwać milczenie i powiedzieć kilka słów
prawdy, bo nie można dopuścić do tego, iż pewne jednostki rzucają
przeróżne bzdury w kierunku różnych osób i dotyka to bezpośrednio moich
przyjaciół.


 

            Pierwszy raz się dowiedziałem o Sarze May, czy raczej o "Księżniczce Sarze", jak lubi o sobie mówić ta Pani, kiedy zobaczyłem film z jej udziałem i z Dj'em Adamusem. Ta sytuacja mnie mało obchodzi, ale zrobiłem mini research o tej "księżniczce" i złapałem się za głowę, jak takie beztalencie pozwala sobie na krytykę osób takich jak Justyna Steczkowska, podczas gdy sama nie potrafi śpiewać, przecież jej fałsz mieszany razem z papką jej angielskiego to jedna wielka żenada (zdałem maturę w Nowym Jorku i co trzecie słowo nie wiem co oznacza u "Pani Księżniczki", chyba wymyśliła nowy język).

            Ja się zastanawiam naprawdę skąd, jak i dlaczego kobieta z pospolitą urodą, bez manier, bez wychowania oraz bez talentu może tak wejść w polski showbiznes. Ja wiem, że jest źle, że nikt już nic nie sprzedaje, że poziom się obniża, ale Sara May to już cios poniżej pasa.

            Proponuję tej całej "Księżniczce May" aby naprawdę darowała sobie te prostackie akcje i bardzo bym chciał, aby taki Borat ją zabrał do Kazachstanu, aby tam śpiewała po angielsku do krów 😉

            Pozdrawiam! Ernest "RED" Ivanda”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.