RED namawia do głosowania na Sarę May!

ImageRED, znany raper i producent, a wcześniej także prezenter MTV atakuje "popularną" oraz "utalentowaną" wokalistkę ukrywającą się pod pseudnonimem Sara May.


Sara May znana jest z tego, że jest znana. Podobno ma na swoim koncie wydaną płytę, jednak nikt o tej płycie nie słyszał ani nikt jej nie widział. Pani Sara May promocję swojej osoby oraz swojej "twórczości" opiera na systematycznym atakowaniu poszczególnych osób, które coś znaczą w polskim showbiznesie. Jednak cierpliwość w pewnym momencie się kończy…

Sara May jakiś czas opublikowała w Internecie swój utwór pt. "Maybe", który chciałaby wysłać na nadchodzący konkurs Eurowizji. Piosenki możecie posłuchać tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=pOWA2sHErK8

Tak o Pani May oraz o tym utworze mówi RED:
"Nie mogę pojąć, po prostu nie rozumiem, dlaczego osoba, która jest absolutnie pozbawiona talentu , cały czas próbuję się lansować na pseudo kontrowersyjną artystkę, chociaż słowo "artystka" w jej przypadku to zdecydowanie nadużycie. Ostatnio miałem nieprzyjemność wysłuchania jej eurowizyjnej piosenki pt. "Maybe", chociaż tak naprawdę kawałek ten powinien nazywać się "Casio Bełkot", ponieważ bit brzmi jak zrobiony na Casio, a wokal pani Sary May to okropny bełkot, nic nie zrozumiałem z tego utworu.

Jeżeli Sara May wystartuje w finale polskich preselekcji do Eurowizji, to bardzo Was proszę, głosujcie na nią! Dlaczego? Przynajmniej będzie śmiesznie oraz będzie się z czego pośmiać 🙂 Zawsze głosowaliśmy na naszego faworyta, który i tak nie zajmował wysokiego miejsca na Eurowizji, więc teraz zagłosujmy na kogoś kto i tak nie ma szans, ale przynajmniej będziemy mieli z niej ubaw i kupę śmiechu, a ubaw jest nam potrzebny w tych trudnych czasach 🙂

Kiedyś mówiłem, że Sarę May należy wysłać do Kazachstanu, aby spiewała krowom na pastwisku. Zmieniam jednak zdanie. Obejrzyjcie to VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=-gtbdxYYxKU, Sara May powinna siedzieć razem z tymi "pięknościami" i najlepiej nigdy nie wychodzić z tej limuzyny. Doskonale pasuje do tych tandetnych lasek. Zresztą ona już nakręciła kiedyś erotyczny teledysk i była w nim tak samo ubrana jak te panie :)"

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.