Ramona Rey podbija Rosję!(video)

 Rosjanie poznają się naszej rodaczce?


Kilka miesięcy temu Ramona Rey zaangażowała się w międzynarodową akcję charytatywną i nagrała wraz z Akonem i Keri Hilson piosenkę "Oh Africa". Jako jedyna reprezentowała w projekcie nasz kraj. Chwilę później portale plotkarskie w Hollywood, Wielkiej Brytanii i Francji zaczęły rozpisywać się na temat znajomości Ramony z Akonem…

Teraz jednak świat ma szansę usłyszeć muzykę Ramony! Jedna z największych rosyjskich rozgłośni radiowych – Radio ECHO MOSKWY – lansuje utwór "Skarb", który w Polsce promował ostatnią płytę artystki "Ramona Rey 2". Radio prezentuje utwór oczywiście w języku polskim.

Ramona już przygotowuje się do trasy koncertowej po klubach w największych miastach Rosji. W tym roku wystąpiła już w Niemczech i Francji. Wszędzie śpiewa po polsku i to nie dla Polonii, a dla obcokrajowców. Okazuje się, że jej nietypowy sposób śpiewania sprawia, że język polski brzmi dla obcokrajowców bardzo ciekawie.

"Chcę promować język polski na świecie. Uważam, że jest cudowny i brzmi przepięknie. Marzę, by został doceniony także przez inne narody. Próbuję przede wszystkim odkryć nieodkryte dotąd walory melodyczne i rytmiczne naszego języka. Pracuję nad tym z pasją i oddaniem. Wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze." – powiedziała gwiazda.

Ramona Rey w radio ECHO MOSKWY
{youtube}DkBos7BC_1g{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.