,  

Radek trenuje taniec po nocach!

 Radek od chwili kiedy rozstał się z Dodą, bardzo ciężko pracuje. Przygotowania do tańców zajmują mu całe noce.


Radek musiał pojechać na zgrupowanie Polonii Warszawa.
Zgrupowanie to odbyło się w Szczecinie. eby nie stracić ani chwili ćwiczeń z tańców zabrał ze sobą Izę, partnerkę z show. Jednak żałoba narodowa trochę namieszała w planach Radka.

Iza Janachowska wspiera Radka. Dziewczyna poświęciła się dla bramkarza by ten nie stracił nic z treningów do kolejnego odcinka Tańca z gwiazdami.

Po niedzielnym show Radek z Izą pojechali do niej do domu po walizki. I mimo zmęczenia zaraz wyruszyli do rodzinnego miasta Radka, Szczecina – zdradza znajomy pary.

Już podczas jazdy para trenowała taniec. Ale oczywiście nie tańczyli, tylko teoretycznie. Iza przekazywała Radkowi wszystkie szczegóły słownie by później teorię przełożyć na czyny.

Radek miał przyjechać z Izą do Szczecina na tygodniowe zgrupowanie, mieli codziennie trenować. Niestety, mecz Polonii został odwołany z powodu żałoby, więc nie wiem, jak to teraz będzie wyglądać – zdradziła w rozmowie z Super Expressem mama Radka, Halina Majdan.

Majdan wziął udział w meczu jednak już w Warszawie. Mam Radka nie miała okazji poznać trenerki jej syna a szkoda.

Widziałyśmy się tylko przelotem podczas programu. Na razie się nie poznałyśmy. Ale wiem, że Radek nie ma problemu z dogadaniem się z Izą – podkreśla pani Halina.

A my mamy nadzieję, że z tego coś będzie.

Foto 1
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.