Radek Majdan w sesji zdjęciowej dla Pako Lorente w Cannes

Radek Majdan razem z Pako Lorente pojawił się w Cannes podczas Festiwalu Filmowego na zaproszenie FashionTV. W trakcie jego pobytu została wykonana sesja zdjęciowa z najnowszej kolekcji.

FashionTV zorganizowała w Cannes FashionTV Red Carpet Lounge at Majestic Barriere Hotel. Był to cykl imprez: pokazów mody, sesji zdjęciowych i prezentacji kolekcji organizowanych przez life stylową globalną telewizję.

Na imprezie FashionTV w hotelu Majestic poza Radkiem Majdanem pojawiły się takie gwiazdy jak Leonado Dicaprio, Hofit Golan, Eva Longoria, Jean-Claude van Damm, Hofit Golan, Weronika Rosati, Kate Rozz i Michel Adam, właściciel FashionTV.

Z showroomu udostępnionego międzynarodowym brandom skorzystały także polskie firmy takie jak PAKO LORENTE.

W ramach FashionTV Red Carpet Lounge odbyła się także sesja zdjęciowa tej marki z udziałem Radka Majdana, który jest twarzą PAKO LORENTE. Dawniej piłkarz, dziś muzyk zespołu Trash bawił w Cannes na zaproszenie Michala Adama, właściciela i twórcy FashionTV.

Pako Lorente wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Często od kilku pierwszych sekund zależy więcej, niż może nam się wydawać. Wychodząc naprzeciw najnowszym światowym trendom w dziedzinie stylizacji, proponuje  niepowtarzalną i nowoczesną kolekcję ubrań, które gwarantują dobre wrażenie

Radek Majdan w Jean-Claude van Damm i Radek Majdan już od pierwszej chwili. Dbałość o wyszukane wzornictwo i najwyższą jakość materiałów zapewnia  klientom Pako Lorente dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji. Niezależnie, czy będzie to spotkanie biznesowe, elegancka kolacja, czy spotkanie w gronie przyjaciół Pako Lorente idealnie podkreśli osobowość i charakter każdego mężczyzny.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Radek Majdan w sesji zdjęciowej dla Pako Lorente w Cannes, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.