,  

„Wypadła jak gwiazda z zadupia”- May o Dodzie

  Sara May do pewnego momentu bała się krytykować Dodę, ale kiedy już zaczęła nie odpuszcza żadnej okazji by powiedzieć co o niej sądzi.


Dla Sary May każda okazja jest dobra by zaczepić Dodę, która jak do tej pory nie reagowała na krytykę znanej z tego Sary May. Kolejną okazją był występ Doroty na MTV, który oczywiście nie ominęła Katarzyna Szczółek. Wcześniej skrytykowała Dodę, że ta prosiła sięo głosy od swoich fanów, teraz skupiła się na jej kreacji, która mimo wszystko przyniosła Dodzie zaszczytną opinię na gali.

Otóż skoro Doda już tam pojechała to chciała jak najbardziej zabłysnąć na czerwonym dywanie. Czy jej się udało? Obiektywnie patrząc wypadła jak gwiazda z zadupia,choć zwróciła na siebie uwagę. Wyglądała okropnie, bez gustu i klasy. Tak to może się wystroić na wiejską przytupajkę, lub zlot idiotów. Co to za rajstopki,golfik i makijaż jak z horroru? Wyglądała jak rówieśniczka Pameli Anderson, tyle że ciut brzydsza i mniej zgrabna. Uważam ,że powinna pójść na całość i pokazać to co ma najlepsze, a więc swoje silikony. Bez nich nie robi żadnego wrażenia. Pomysł z napisem sex bomb fajny. Nie ma to jak wmówić publiczności, że jest seksbombą Może uwierzą. Tak na poważnie mówiąc to było dobre i mocne wejście. Na pewno bomba była dobrym pomysłem,aby zapaść w świadomości oglądających. Gorzej z tym co było pod bombą – napisała na swoim blogu Sara.

Taka jest różnica między Dorotą a Sarą, że Dodę już zapamiętali w Europie, Sary chyba nie, bo kto słyszał o Sarze May?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.