, ,  

„Wolałbym przespać się z wydrą niż z Dodą.”- Tymochowicz

  Kiedy skończy się wojna między Tymochowiczem a Dodą?


Długo pewnie będzie trwała wojna między Piotrem Tymochowiczem , specjalistą od wizerunku gwiazd a Dodą. Gdy jedno kończy drugie zaczyna, kto odda sprawę do sądu przeciwko komu? Tymochowicz tym razem zaatakował Dodę na łamach Twojego Imperium w obszernym wywiadzie jaki udzielił magazynowi.

Mojej córce, o której mówiła Doda, należy się odszkodowanie. Nie można bezkarnie obrzucać błotem 2,5-rocznego bezbronnego dziecka – oskarża Tymochowicz. Tu każda suma jest za mała. Mamy wolność słowa i każdy ma prawo wypowiadania własnego zdania. Mnie można obrzucać błotem, bo jestem kontrowersyjny i nie przejmuję się ocenami innych. Od 27 lat oczernia mnie konkurencja. Nigdy jednak nie powiedziałem złego słowa na temat rodziny Dody, jej bliskich czy jej życia seksualnego. A ona uderzyła w moje dziecko. Ten atak to doprawdy hańba.

Doda nie ma co nawet próbować przepraszać bo nic nie pomoże, a miała zamiar?

Doda będzie mogła nas przepraszać, zdjąć majtki, ale na mnie to nie zadziała. Zwłaszcza, że nie gustuję w plastikowych kukłach – kontynuuje Tymochowicz.

Tymochowicz wykorzystał też moment, by zwątpić w IQ Dody.

Nie wierzę w to jej IQ. Gdyby pani była Dodą, miałaby pani 1000 certyfikatów w tydzień. Nie wierzę w to jej IQ, bo osoby inteligentne nie atakują dzieci.

Doda na swojej stronie okrzynęła się wojowniczką prawdy, Tymochowicz : Tego się nie da skomentować, bo musiałbym zejść do jej poziomu, a tego nie chcę robić. Doda nie wie, co mówi i stara się wypowiedziami o mojej rodzinie trafić na czołówki gazet, ale ja i moje dziecko nie będziemy bezczynnie przyglądać się temu jak naszym kosztem robi sobie reklamę. Być może niedługo się dowiem, ze to z nią mam dziecko, które ukrywam. A ja wolałbym przespać się z wydrą niż z Dodą.

Mówię szczerze, bo jestem orędownikiem prawdy[ona wojownikiem prawdy] – kontynuuje. Wolę być oskarżony o zoofilię niż o seks z Dodą. [Narzeczona] jest w szoku. Przecież nie zrobiła jej nic złego, nigdy nie wypowiadała się na jej temat. Nie znają się nawet i moja narzeczona nie rozumie, o co tej lali chodzi.

I na koniec powiedział ostrzej:

Doda sama się skończyła. Uczyniła więcej złego dla kultury polskiej niż faszyzm. Za jej sprawą ideały sięgnęły bruku. To przez nią show-biznes kojarzy się ludziom z bzykaniem w ciemnych uliczkach, a nie z wartościami. Przez nią także w cień poszły utalentowane osoby, które mogłyby zostać gwiazdami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.