,  

„Uwielbiam seks! Z wzajemnością”- Mucha

 Bardzo jej pasuje, że nie musi rano wstawać do biura. Zamiast tego uprawia seks o świcie.


Anna Mucha postanowiła opowiedzieć w Twoim stylu o swoich przyziemnych przyjemnościach. Trzymająca w tajemnicy swoją prywatność aktorka zrobiła tym razem wyjątek i opowiedziała co ją cieszy zaraz po przebudzeniu. I jak bardzo się cieszy, że robi w życiu to co robi.

 Jakie to szczęście, ze mam wolny zawód i nie zasuwam w biurze od siódmej rano – cieszy się. Uwielbiam seks! Z wzajemnością.

I czym się kieruje dzisiejszy show-biznes. Od czego zależy kariera, na pewno nie od grubej dupy….

Schudłam, ale nie dlatego, że naczytałam się komentarzy grubej Musze – zapewnia. Ale aktor jest do grania, jak dupa wiadomo. Moja dupa jest do grania. Taka jest prawda. Niestety, sukces ma teraz rozmiar S. Właśnie po latach przerwy wchodzę na plan fabuły "Och, Karol". Dostałam propozycje teatralne, na jesieni pojawię się w serialu "Usta usta", codziennie czytam scenariusze. Na szczęście prawie co dzień dzwoni telefon – chwali się. Właśnie odmówiłam zagrania roli grubaski. Zadzwonili o trzynaście kilogramów za późno.


Nie wykluczam macierzyństwa – dodaje Mucha. I o  niepracujących matkach: Ale tak jak dziesięć lat temu oburza mnie, jeśli kobieta rozleniwia się, nie panuje nad swoim życiem i zasłania się dzieckiem. Nie mówię, że matka w połogu ma biegać na szpilkach, ale ciążowe hormony po jakimś czasie przestają działać. Jak ktoś uważa, że nic nie musi, bo jest błogosławioną matką, to wątpię, by czegoś sensownego nauczył dzieci.


Kapif

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.