, ,  

„Tylko Doda i długo, długo nic”

 Doda jest bardzo zadowolona ze swojego występu w Sopocie i na swojej stronie dziękuje wszystkim, kto pomagał jej w przygotowaniu show.


Sopocki występ Dody od dawna zapowiadany jako wielkie show, ona sama uważa , że był jej to najlepszy występ w jej karierze. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nim nagości, wypinania i wielu innych prowokujących scen. Doda jest ogromnie dumna z tego co dokonała w ubiegły piątkowy wieczór i ma nadzieję, że jej występ przejdzie do historii rocka, w co my wątpimy. Jeśli przejdzie cokolwiek do historii to ona sama jako największa skandalistka tej epoki co także pewnie ją ucieszy.

Na swojej stronie piosenkarka składa podziękowania i … sami przeczytajcie co jeszcze .

Kiedyś w jednym z wywiadów powiedziałam, że w Polsce nie da się zrobić show, że nasz kraj nie jest na to przygotowany pod względem technicznym, że nie ma ludzi, którzy mogliby to unieść. Po ostatnim festiwalu w Sopocie diametralnie zmieniam zdanie!

Pragnę jednocześnie podziękować całej mojej ekipie, która jest najbardziej profesjonalną ekipą jaką widziałam do tej pory w naszej Rzeczpospolitej Polskiej. W szczególności pragnę podziękować Agustinowi i całemu zespołowi Volt, który okrasił na sam koniec nasze przygotowania w postaci wspaniałego tańca. Jestem bardzo zadowolona, uważam ten występ za najlepszy w swojej karierze i mam nadzieję, że przejdzie on do historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Oczywiście gratuluję wszystkich wygranych w Sopocie i równocześnie zapraszam na kolejny festiwal, który odbędzie się już niedługo 22 sierpnia gdyż zaśpiewam na nim "Znak pokoju". Proponuję wszystkim artystom by "odrobinę" się wysilili, żeby coś się działo na tej scenie, a nie tylko Doda i długo, długo nic. Bo wystarczy jedynie chcieć i można zrobić naprawdę fajny performance. Coś tej naszej publiczności się w końcu należy. Pokażmy, ze Polacy coś potrafią!

Ocenę pozostawimy Wam.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.