„Teraz płaczę, płaczę i płaczę „- Felicjańska

ImageWystarczy jeden nieprzemyślany krok a sumienie może zniszczyć nam życie, przynajmniej na razie tak czuje się Ilona Felicjańska, która pod wpływem alkoholu prowadziła samochód a skutki są opłakane.


Ilona Felicjańska wytrzeźwiała , otrzeźwiała w końcu, bo zaczęła sobie zdawać sprawę z tego co zrobiła. Miała we krwi 2,3 promila alkoholu, gdy wsiadła po imprezie za kierownicę i na wąskiej ulicy Ursynowa zniszczyła 3 samochody. Modelka miała szczęście, że w wypadku nie było ofiar. Szczęście w nieszczęściu.

Szkody jakich narobiła Felicjańska liczone są na jakieś 45 tysięcy zł. Ale co tam szkody, a co z opinią modelki? Ta jest mocno nadszarpnięta.

Nie mogę sobie wybaczyć. A tylko wtedy będę mogła iść dalej. Teraz płaczę, płaczę i płaczę… – opowiada Felicjańska Faktowi.

wiadkowie zeznaja, że Felicjańska chciała zbiec z miejsca wypadku, ona zaprzecza takim faktom.

– Nie chciałam stamtąd uciekać. W życiu nie wpadłoby mi to do głowy – zapewnia.

Póki co sprawa już est w prokuraturze Mokotowa.

– Ilona F. usłyszała zarzuty za jazdę pod wpływem alkoholu. Grozi jej za to do dwóch lat więzienia i utrata prawa jazdy. O tym jednak zdecyduje już sąd – tłumaczy Faktowi Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji. Modelka może stracić prawo jazdy nawet na 10 lat. Zapłaci też pewnie grzywnę – nie więcej jednak niż 5000 zł.

To nie koniec kłopotów. Za naprawienie rozbitych samochodów blacharz zażądał około 45 tysięcy. Ubezpieczyciel na pewno zapłaci, ale może domagać się zwrotu kosztów od modelki czyli zadziała tzw regres. Jeden z uszkodzonych samochodów służył do pracy. Właściciel może dochodzić zadośćuczynienia za brak możliwości korzystania ze środka transportu. To spore kłopoty .

Znajomi jednak wspierają Felicjańską, która pomaga chorym dzieciom i się udziela charytatywnie. Czy należy żałować kogoś, kto wsiada za kierownicę pod wpływem alkoholu? Felicjańska miała na prawdę dużo promili we krwi, to na pewno nie był jeden drink!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.