,  

„Stała jak kura obok koguta, z błagającym wzrokiem .”- May o Alicji

 Katarzyna Szczołek chyba nie może darować Alicji Bachledzie Curuś jej miejsca na ziemi. Na swoim blogu May o Alicji i Colinie wypowiedziała się niezbyt pochlebnie. Chyba nie ma co się dziwić.


Gdyby nie związek Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem i urodzenie mu syna, Alicja na pewno  nie była by dziś na językach całego świata a tym bardziej Sary May, która siedzi przy komputerze i tworzy swoje opinie o innych. Chociaż sama zwie się piosenkarką, tylko jakoś nie słychać by cokolwiek zaśpiewała nowego ostatnio a jak już coś stworzy to raczej innych produkty przetworzy tak , że słuchać się tego nie da.

Tym razem Alicja depnęła na odcisk Katarzyny al bo to co ta druga napisała na swoim blogu to…

Stała obok niego i bidulka nawet jednego zdania nie miała okazji powiedzieć. Robiła dobrą minę do złej gry, ale nie dało się ukryć, że traktowana była zarówno przez dziennikarzy jak i samego partnera dość obojętnie.


Dziecko jej spłodził i raczył zdawkowo „poinformować", że to jego dziewczyna. To się chłopina wysilił. No cóż… nie pierwsza i nie ostatnia. Od razu widać, że traktuje ją jak swoją kolejną zdobycz. Alicja stała przy nim jak klempa , wpatrzona w niego jak w obrazek. Szkoda, że facet ani razu na nią nie spojrzał. Stała jak kura obok koguta, z błagającym wzrokiem … zaliczmy kolejną wpadkę. Scena dość wymowna , zwłaszcza, że u nas lansowana jest na wielką gwiazdę. Warto jednak obiektywnie stwierdzić
, – kończąc May powiedziała jedno dobre zdanie – że Alicja wyglądała bardzo elegancko i z klasą.

Pani May raczej nie będzie miała okazji przejścia się nawet sama po czerwonym dywanie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.