„Ratunku- Niemcy mnie biją ! „

 To się nie mieści w głowie, by tak poważny mężczyzna, polityk się zachowywał na pokładzie samolotu !


Taki wstyd przynieść Polsce, zachowanie jak rozpieszczonej gwiazdy, czy małego dziecka !
 A mówimy o zachowaniu się Jana Rokity wczoraj na pokładzie samolotu niemieckich linii, Lufthansa.

Jan Rokita wrazi ze swoją żoną wsiedli do samolotu w Monachium , kierunek Kraków.

Rokitowie podróżowali klasą ekonomiczną. I tam powinni umieścić w szafce swoje bagaże. Oni jednak chcieli, żeby ich elegancka garderoba znalazła się w komfortowych warunkach – w klasie biznes. Na to nie zgodziła się obsługa samolotu. Doszło do awantury ze stewardesami. W końcu kapitan maszyny zdecydował się wezwać policję, by wyprowadziła niebezpiecznego pasażera. Najpierw na pokład weszło dwóch policjantów, później dosłano posiłki. Funkcjonariusze zachowywali się wzorowo, spokojnie, przeciwnie do awanturujących się Polaków – opowiada świadek zdarzenia dla Super Expresu.

Rokita kurczowo trzymał się fotela, krzyczał i wzywał na pomoc rodaków obecnych na pokładzie. RATUNKU- NIEMCY MNIE BIJ . Policja poradziła sobie jednak z awanturującym się publicystą. Kilkanaście godzin później Nelli Rokita skarżyła się w TVN 24, że funkcjonariusze obrażali jej męża i szydzili z niego. – Używali wulgarnych słów. – czytamy dalej.

Mieli też jej grozić. Według wersji Nelli niemieccy policjanci zażądali od nich 8 tys. euro pod groźbą, że Jan Rokita pójdzie na 40 dni do więzienia. Małżonkowie wezwali na pomoc polski konsulat w Monachium. – Pomogliśmy w rozmowach z policją. Dla nas to rutynowe działanie – mówi SE konsul generalny Elżbieta Sobótka. Awantura w Monachium skończyła się dla Rokitów mandatem 1 tys. euro (ok. 4500 zł). Wczoraj wrócili do kraju.

info- SE.

Wielki obciach dla nas, też tak uważacie? Na dodatek dziś J Kaczyński bronił histerycznego Rokitę i powiedział , że będzie się domagał przeprosin i wyjaśnień ze strony niemieckiej.  A my na własne uszy słyszeliśmy nagranie jak Rokita wykrzykiwał jak oszalały.  No chyba , że Niemcy przerobili nagranie 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.