„Pokaż cycki, pokaż cycki”- wołali do Jusi

 Gdyby sytuacja miała miejsce tylko na portalu na P… o miernej reputacji!– nie było by sprawy powiedziała Steczkowska w Dzień Dobry TVN.


W dzisiejszym porannym programie Dzień Dobry TVN gościem była Justyna Steczkowska, która przyszła zdementować plotki na temat jej zachowania podczas Wielkiej Orkiestry wiątecznej Pomocy. Chodziło o tę sprawę Justyna jak Peja-  groziła Fanowi!.

Justyna Steczkowska w DDTVN wyjaśniła o co właściwie chodziło a chodziło o to , że grupka młodych ludzi stojąca pod sceną wołała:

Justyna pokaż cycki, pokaż cycki– cytuje Steczkowska w programie. I gdyby taka sytuacja zaistniała jedynie na portalu na P… nie było by sprawy bo każdy zna poziom tej strony mówi dalej piosenkarka. Poza tym nigdy się nie rozebrałam dla Playboya czy innej gazety.

Ale to co wołali pod sceną i na imprezie Jurka Owsiaka nie mogła obyć się bez zwrócenia uwagi a Justyna na zaczepki odpowiedziała:

Jak ja Ci zaraz pokażę to Ty zobaczysz . Poza tym te wszystkie plotki o moim cellulicie i obwisłym brzuchu , którego nie posiadam są żenujące.

Marcin Prokop podpowiada w końcu szanująca się gwiazda nie powinna reagować na byle zaczepki a Jusia odpowiada – Marcin nie będziesz mi mówił co mam robić!

Każdy robi jak chce a później dostaje coś w zamian, co? Zależy jedynie od niego samego. Jedno jest pewne, gdyby była taka możliwość Justyna Steczkowska pozwała by tego od cycków do sądu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.