„Osiągam orgazmy przez dotyk”- Przybylska

 Anna Przybylska postanowiła udzielić wywiadu w najnowszej Gali i opowiedzieć w niej o tym jaka jest w łóżku.


Anna Przybylska nie tylko mówi o swoich orgazmach w Gali a le także o tym, że bierze przykład z Dody i że robiła takie rzeczy, za które powinna znaleźć się w piekle.

Mam tak unerwione ciało, że właściwie nie musiałabym się kochać. Wystarczy mnie dotykać, osiągam orgazmy przez dotyk. Plecy, dłonie, włosy, szyja, uszy… – wylicza. Uwielbiam pocałunki. Pamiętam, grałam z Jankiem Fryczem u Christophera Doyle’a. Mieliśmy tam sceny, kiedy Janek stawał z tyłu i tylko chuchał mi w kark, a mnie ciarki przeszywały (śmiech). Węch też mam silnie rozwinięty. Zapach jedzenia, kuchni jest dla mnie niesłychanie ważny. Uwielbiam chodzić po klatkach schodowych, wąchać i zgadywać, co dziś będzie na stołach. Uwielbiam zapach mężczyzn, męskich perfum, byle nie nachalny. Uwielbiam zapach wypielęgnowanej męskiej skóry, ale zapach kobiet też lubię. Uwielbiam obwąchiwać koleżanki na planie.

Gram bezczelną, udaję, czerpię z Dody, która jest megabezczelna. (…) Moja natura jest bardzo brzydka, czarna i zła. Nie chcę o niej mówić. Mam kilka czarnych historii za sobą, a one są okrutne. Za coś takiego idzie się do piekła. Pocieszam się, że każdy ma taką ciemną stronę siebie, ja niestety też ją posiadam. I bardzo się wtedy nie lubię. Tak jak Marilyn Monroe podchodzę do lustra i szukam przyjaciółki, ale jej tam nie ma. Parę dni trzeba na to, żeby ona wróciła.

A poza tym lubi jak kucharz, który przygotowuje dla nie j jedzenie jest gruby, nie zaufałaby chudemu.

Wczoraj wieczorem siedziałam w restauracji U Kucharzy i gapiłam się jak sroka w kość, jak oni przygotowują jedzenie, jakie mają duże brzuchy i jakie to jest fajne i prawdziwe, że kucharz jest tłusty. Jeden siekał polędwicę na tatara, miał palce grube jak serdelki, ale zwinne. Kroił, dodawał, mieszał… To było jak zaproszenie do uczty. Pomyślałam, że nie zaufałabym chudemu kucharzowi.

Niezła jest:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.