„No cóż, każda telewizja ma takie gwiazdy, na jakie zasługuje… „

 Józefowicz nie ukrywał żalu po tym jak jego żona Natasza Urbańska przegrała X edycję Tańca z gwiazdami.


Janusz Józefowicz od 12 lat trenuje swoją żonę i dba o jej karierę. Chociaż trudno jest tu powiedzieć o karierze, kiedy związana jest z teatrem Buffo od samego początku swojej nauki i pracy a uczestnictwo poza tym miejscem jest ściśle nadzorowane.

Po zakończeniu się show TzG, Józefowicz nie ukrywał goryczy jaka czuje do TVN mówiąc- – No cóż, każda telewizja ma takie gwiazdy, na jakie zasługuje…

Stacja TVN mając na uwadze inne programy w jakich uczestniczyła Natasza Urbańska i zachowanie Józefowicza, tym razem nie wpuściła choreografa na salę  ćwiczeń. Jednak Fakt nie o mieszkał by nie zapytać, czy ćwiczył ze swoją żoną poza programem tańców. Józefowicz odpowiedział – Tak, trenowałem ją przez ostatnie 12 lat.
Tym samy udowodnił, że żona jest zawodową tancerką w przeciwieństwie do innych uczestników show.

Choreograf bardzo się starał by Natasza nie udzielała żadnych wywiadów po za kończeniu się TzG. Doi niej należało tylko zatańczyć. Wypowiedzi udzielał Jóżefowicz!

Natasza miała tylko wpływ na to jak zatańczy, a nie na to czy wygra – powiedział Józefowicz. – Zatańczyła fantastycznie! A na resztę nie miała wpływu.

Oczywiście, że nie miała wpływu na widzów, którzy wysyłali sms-y. A może Natasza przegrała też dlatego, że ma właśnie takiego zaborczego i nie obliczalnego męża, który tańczy lepiej od zmarłego Michaela Jacksona? Przynajmniej on tak twierdzi!  Kiedyś Urbańska otworzy oczy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.