,  

„Niech Doda przyjdzie do Sejmu topless”

ImageDoda ostatnio szokuje, zszokowała również polityków. A wszystko przez jej nowe poglądy na biblię.


Stefan Niesiołowski czytając Dody wypowiedzi o biblii wściekł się. A wszystko poszło o tę odpowiedź na pytanie : czy bardziej wierzy, "mówiąc w cudzysłowie, w dinozaury niż w Biblię", Rabczewska miała odpowiedzieć: "Wierzę w to, co nam przyniosła matka Ziemia i co odkryto podczas wykopalisk. Są na to dowody i ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła".

Wicemarszałek sejmu tak bardzo się wzburzył tą wypowiedzią, że rzucił wyzwanie Dodzie a mianowicie zaproponował jej by ta przyszła do sejmu nago! Skorzysta z zaproszenia Dorota?

Zajmowanie się takimi sprawami jest poniżej ludzkiej godności – powiedział wicemarszałek w wypowiedzi dla serwisu pitbul.pl. Z całym szacunkiem, przyzwoici ludzie, którzy wnoszą zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury, niech się zajmą czymś innym. Nie wiem, czy ta kobieta wie, z jakimi krajami Polska graniczy i co to jest Biblia. Niech wymieni choć jednego króla Polski. Może niech przyjdzie topless do Sejmu i będzie to kolejna okazja do zareklamowania jej osoby. Prośba do wszystkich zajmujących się tą sprawą jest taka – nie robić tej pani darmowej reklamy.

I w taki sposób Doda znowu wywołała wokół siebie burzę, która krótko mówiąc ciągle jej przynosi spore zainteresowanie i właśnie o to w tym chodzi piosenkarce. Tylko co będzie jak będzie chciała wejść na lepszą drogę życia? Smród może się ciągnąć za nią latami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.