,  

„Nie potrafię być sztywną panią prowadzącą „- Skrzynecka

 Już w niedzielę 11 edycja Tańca z gwiazdami.


Mamy nadzieję, że tym razem edycja show będzie również ekscytująca jak poprzednia. Zabawiać będą nas tym razem : Artur Barciś, Julia Kamińska, Katarzyna Glinka, Oceana, Przemysław Saleta, Ola Szwed, Marcin Friedek, Piotr Szwedes, Przemek Miarczyński, Katarzyna Grochola oraz Mrozu.

Kibicować wszystkim będzie prowadząca Katarzyna Skrzynecka, która powiedziała, że nie potrafi sztywno siedzieć, gdy na parkiecie toczy się walka między uczestnikami Tańca z gwiazdami.

Nie potrafię być sztywną panią prowadzącą i patrzeć z dystansu chłodnym okiem. Zwłaszcza, że jest to program na żywo, więc i emocje są prawdziwe, spontaniczne. A zdarzają się różne sytuacje. Komuś poprują się spodnie, ktoś inny zahaczy kostium, albo spadnie mu but. Na szczęście uczestnicy potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji – mówi ze śmiechem Katarzyna Skrzynecka.

Biorąc udział w TzG można sporo skorzystać. Nie mówiąc już o sławie, późniejszymi kontraktami jakie można na świetnych warunkach podpisać, to jeszcze można mieć figurę jak modelka, model. Wiele gwiazd w ten spoósb zgubiło zbędne kilogramy.

To jest sympatyczny program, tu nikt nie robi nikomu krzywdy, ludzie się wzajemnie nie wyszydzają i nie obrażają… Tutaj można też nauczyć się czegoś nowego, sprawdzić się. Poza tym treningi na parkiecie sprzyjają zdrowiu, poprawie kondycji i sylwetki. Uczestnicy zawsze mówią, że po 3 miesiącach udziału w programie zeszczupleli, odmłodnieli i nabrali wiary w siebie – podsumowuje Skrzynecka.

Komu będziecie kibicować?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.