„Nie myślę o tym, żeby się mizdrzyć przed kamerą, jak niektórzy”- kogo miała na myśli?

ImageJuż niedługo na ekrany TV wejdzie nowy serial Majka. Serial ten zastąpi Brzydulę, której pozostały jeszcze dwa odcinki.


Jedną z ról w serialu Majka zagra Weronika Rosati. Będzie to osoba, szukająca konfliktów, intrygantka Dagmara. Przed emisją serialu jeden z portali przeprowadził z Rosati wywiad w którym powiedziała aktorka, że nie zależy jej na graniu słodkich dziewczyn, która by chciała się przypodobać głupimi minami widzom.

Nie obawiasz się, że jak ten serial ruszy, nie będziesz najlepiej postrzegana przez widzów, tak normalnie, w życiu codziennym? – pyta dziennikarz.

Ja nigdy nie myślę o sobie w sensie, czy mnie widzowie polubią i nie myślę o tym, żeby się mizdrzyć przed kamerą, jak niektórzy i udawać przed kamerą, i grać przed kamerą różne rzeczy, żeby zyskać sympatię widzów, bo to jest bardzo proste, to jest bardzo prosta recepta na to – tłumaczy Weronika . Tylko ja się zawsze koncentrowałam na tym, żeby widzowie widzieli we mnie aktorkę. Nie gwiazdę kochaną, nie ulubienicę publiczności, ikonę czegokolwiek. Nie zależało mi na tym, żeby być lubianą, ale na tym, żeby ludzie patrzyli na mnie jak na aktorkę.

Fakt, Weronika nie jest lubiana. Ale jak można na kogoś patrzeć jak na aktorkę, kiedy wcześniej się skompromitowała z Rankingu gwiazd? Swojego czasu Kasia Cichopek powiedziała Jestem telewizyjną ikoną, czy to o niej mówiła Rosati?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.