„Nie mam czasu zaprzątać sobie głowy kąśliwymi plotkami”!

ImageEdyta Pazura bardzo szybko weszła w poczet celebrytów. Być jednak znaną osobą nie jest takie łatwe jakby się wydawało. Ona do tego już przywykła.


Wychodząc za mąż za znanego aktora, nie wiedziała do końca jak to będzie. Na pewno nie mogła spodziewać się, że będzie miała spokój. I tak było. gdy urodziła dziecko Pazurze, uspokoiła się, już przestały ją obchodzić kto i co o niej pisze.

To chyba moje przekleństwo, że zawsze dostrzegam paparazzi – wyznaje w rozmowie z Na żywo. Jak mam chwilę czasu to funduję im wycieczkę po mieście. Jeżdżę bez celu, a oni za mną, licząc że za moment ustrzelą jakaś sensację. Tak naprawdę trudno mnie zranić. Jeszcze kilka miesięcy temu bałam się cokolwiek zrobić, nawet wyjść z domu, bo miałam wrażenie, że z każdej strony jestem obserwowana. Córka zmieniła moje życie na lepsze. Nie mam czasu zaprzątać sobie głowy kąśliwymi plotkami.

Przy okazji chce przekonać ludzi, że nie jest tak łatwo dostać pracę w telewizji, gdy sie jest żoną sławnego aktora.

Ludziom się wydaje, że przychodzi Pazurowa do stacji TV i mówi "dzień dobry, chcę mieć swój program" i już go dostaje. To nie jest tak łatwe, jak się ludziom wydaje.

Oby na pewno? Nie ma jeszcze skończonych studiów, nigdy nie musiała stawać na castingach , nie mówiąc już o doświadczeniach w jakiekolwiek stacji telewizyjnej. Przyszła do telewizji , spojrzeli na nią i powiedzieli, tak chcemy Panią! Bo ma Pani to coś w oku. Marzenia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.