„Miasto Oświęcim to miasto martwe”

ImageW jednym z wywiadów MBrother tak właśnie ocenił swoje miasto. Co go do tego skłoniło?


"Przede wszystkim – brak pozwoleń na jakiekolwiek imprezy organizowane przez firmy, oczywiście Urząd Miasta – to Urząd Miasta".
Najbardziej jednak zabolało go to, iż jako sponsor grupy Cheerleaderek – MBrother's Shake, za użycie nazwy MBrother, szkoła przy której organizowana jest grupa chce zlikwidować ową klasę taneczną.
 
"Dlaczego w takim razie szkoła nie przekazała grupie pieniędzy ? Tak jak pisałem już kilka miesięcy temu, chcę im pomóc, nie tylko, że tańczy tam moja siostra, ale między innymi dlatego, że wiem jak bardzo w promocji potrzebna jest protekcja drugiej osoby. Same Cheerleaderki ucieszyły się z pomysłu, ponieważ wiedziały, że bardziej ich to wypromuje, a gotówka dodatkowo pomoże im przy wyjazdach na konkursy oraz przy kupnie oficjalnych dresów."
 
MBrother oburzony jest na własne miasto również dlatego, iż od kilku lat utrudniają mu budowę własnego domu.
 
"Na szczęście problem ten mam już z głowy. Wszystkie informacje dotyczące tego bałaganu oraz korupcji w naszym mieście dotyczące głównie budowy domu  przekazane zostały już do ABW i CBA. Niestety za długo i za ciężko do wszystkiego dochodziłem i chcę pomóc tej  grupie. Jeżeli natomiast szkoła zlikwiduje szkołę taneczną, zobowiązuje się otworzyć takową i zatrudnić profesjonalnych choreografów."

(informacja prasowa  JPlanet Entertainment)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.