, ,  

”Maja organizowała fanów przeciwko Edycie!”- Doda

 Doda zaczyna ujawniać szczegóły współpracy z Mają Szablewską.


Maja Szablewska po rozstaniu się z Dodą, wzięła pod skrzydła Edytę Górniak, wroga swojej byłej podopiecznej. Podupadłą Edzię, Maja próbuje wyciągnąć na szczyty popularności i załatwia jej kolejne kontrakty. Teraz Szablewska jest na etapie załatwiania ogromnego honorarium dla Górniak za udział w Tańcu z gwiazdami. Artystka zażądała 100 tysięcy za odcinek. O takiej kasie Doda mogłaby tylko pomarzyć.

Dwa dni temu Doda była gościem Dzień Dobry Wakacje w TVN. Artystka przybyła by promować swoją najnowszą płytę, tymczasem nagle zaczęła mówić o współpracy z Mają Szablewską. Jak się nakręciła tak końca nie było.

 Na tym nie zakończyła, w mediach pojawiły się kolejne informacje o Mai Sablewskiej. Tym razem opowiada o szczegółach bojkotowania Górniak w Jak Oni śpiewają. Czyżby chciała skłócić obie?

Okłamuje swoją kolejną podopieczną, mówiąc, że jest jej lojalną menedżerką – przekonywała Doda. Jeszcze kilka miesięcy temu organizowała grupę fanów, którzy chodzili do "Jak Oni śpiewają" i obrzucali ją gumą do żucia i krzyczeli: "Wróć do szkoły, zdaj maturę!".

Maja Szablewska odpowie? Robi się niezły cyrk. Takie podejście jak małolaty z podwórka.

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.