„Ma wizerunek cipki niewydymki „- May szuka kolejnej ofiary!

 Sara May chyba dopiero się rozkręca. Dziś na tapecie a właściwie już wczoraj pojawił się nowy wpis o Kożuchowskiej na blogu May.


Strach pomyśleć kto będzie następny na liście Sary May. Kiedy skończą się gwiazdy, chociaż tych jest dużo , kto będzie na czarnej liście polskiej krytyczki? Tym czasem poczytajcie, co Sara May ma do zarzucenia Małgosi Kożuchowskiej.

Kożuchowska od lat wymieniana jest wśród tych najlepiej ubranych kobiet. Zachwytów nad jej stylizacjami wydaje się nie być końca.

 Ale ile można się zachwycać jej kreacjami? Na ilu jeszcze okładkach wystąpi ? Ona jest modelką czy aktorką?

Kobieta jest zgrabna i ma klasę, ale jest tak mdła i przezroczysta, że aż nudna. Czy moda polega na tym, żeby ubierać się poprawnie, asekurancko i grzecznie? Czy ciągłe zakładanie strojów na jedno kopyto jest ciekawe? Zawsze te blade kolorki, sukieneczki do kolan, pantofelki i nienaganna torebeczka pasująca do butów. Trochę szaleństwa, zabawy, polotu i wyobraźni ! Nie każdy może pochwalić się taką figurą jak Małgosia, ale bazowanie ciągle na tych samych rozwiązaniach modowych staje się w jej przypadku NUDNE. Ona ma wizerunek cipki niewydymki i powinna to zmienić, bo jest zwyczajnie monotonna.

Kto następny?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.