„Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!”

ImageZaryzykowała i się doigrała!


Kto nie ryzykuje, nie pije szampana – powiedziała kiedyś Weronika. Długo się nie napije jego. Teraz będzie piła czarną kawę i nie prawdziwą a zbożową.

Ostatni wywiad Weroniki był we wrześniowym Sukcesie. Całkiem niedawno.
Wywiad miał tytuł Podwójne życie Weroniki. Wtedy nikt nie przypuszczał , że jej drugie życie to właśnie kombinacje i lewe interesy.

Kilka fragmentów z tego wywiadu

(…) Plan B na życie zawsze jest wybawieniem, gdy wali się dotychczasowy świat. A jeśli jeszcze masz w zanadrzu plan C i D, to jeszcze większa jest szansa, że któryś z nich wypali.(…). Zgodnie z zasadą z moich rodzinnych stron: „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”.

(…) Odkąd pamiętam, z jednej strony miałam artystyczne zapędy, a z drugiej – potrzebę twardego stąpania po ziemi.(…). Biznes, działanie to dla mnie podstawa, reszta – miło, jeśli jest.
(…) Dopiero niedawno dotarło do mnie, że prócz licznych obowiązków mam też prawo do czystej przyjemności (…)

Nie buduję, dom został kupiony. Właśnie kończymy w nim remont (na pytanie red. o dom wart 1,5 mln zł).
(…) Kiedy osiągam wyznaczony wcześniej cel, nie mam czasu się tym nacieszyć, bo w tak zwanym międzyczasie rodzą się następne i następne. Tak zostałam „zaprogramowana”.

Cały wywiad Weroniki Marczuk Pazury.

Mamy nadzieję, że TVN nie zrezygnuje z kolejnej edycji You Can Dance, w końcu nie ma ludzi niezastąpionych, zawsze można posadzić na miejscu Marczuk kogoś innego, chociażby Dodę:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.