, ,  

„Kolejna płyta Dody powinna mieć tytuł „SZPIK”- Wasiukiewicz

 Znany satyryk Super Expressu drwi z choroby Nergala.


Jerzy Wasiukiewicz od lat pracuje dla Super Expressu. Założył też swój blog, na którym zadrwił z choroby Nergala i pojechał  po osobach , które chcą muzykowi pomóc.

Jolancie Kwaśniewskiej, zapalonej katoliczce by uszanowała wolę chorego Nergala i była nie zbyt nachalna ze swoją litością i chęcią niesienia. Satyryk nie oszczędził też Maryli Rodowicz nazywając ją kabalistką i Darku Krupie.

"Nie oddam swojego szpiku Nergalowi":

Kabalistka Maryla Rodowicz wydzwania po znajomych profesorach medycyny, żeby ratować Adama Darskiego, zwanego Nergalem, zwanego jeszcze wcześniej Holocausto, co skrzętnie, przy zupełnie innej okazji, nie tak dawno przypomniał na łamach "Gazety Polskiej" Piotr Lisiewicz. Dawnego Holocausta chce ratować również dawny mąż Edyty Górniak, a obecnie menedżer Doroty Rabczewskiej, zwanej Doda (dawniej też zwanej Doda) Dariusz Krupa. Ten pojechał już po bandzie i zaoferował swój szpik. Aby było jeszcze większe szoł, które must go on, kolejna płyta Dody powinna mieć właśnie dokładnie taki tytuł – "Szpik". Platyna murowana. Dawnemu Holocaustowi chce również pomóc dawna prezydentowa bez żadnych barier Jolanta Kwaśniewska. No cóż, jako dobra katoliczka pani Jola powinna się przede wszystkim w tej sytuacji przyłączyć do osób, które modlą się za Nergala, za jego duszę. Ale przecież Nergal powiedział co myśli o tych właśnie ludziach, o tych, którzy mają nadzieję, że być może choroba będzie szansą na zbliżenie się Darskiego do Boga. Odpowiedział im głośno i dobitnie swoim oświadczeniem, które tak zakończył: Dlatego też tym wszystkim, którzy w mojej chorobie wietrzą szanse dla złamania moich wartości, a więc i mnie samego, odpowiadam po raz pierwszy i ostatni i wyjątkowo krótko: po moim trupie!”. Dlatego, pani Jolu, niech pani nie będzie nachalna ze swoją litością i chęcią niesienia pomocy i uszanuje ostatnią wolę Adama Darskiego – napisał.

Co Wy na to?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.