„Każdy kulturalny człowiek powinien choć raz w życiu pójść do teatru… „- Wojewódzki o sobie

 Kuba Wojewódzki ciągle szuka ofiar wśród aktorów, teraz sam zagrał w sztuce. On aktorem? Dorota Wellman przepytała Wojewódzkiego na łamach Gali.


Kuba Wojewódzki uwielbia kpić z innych , z samego siebie też, jednak tu brakuje mu jadu żółci. Z innych jest inaczej, chyba wtedy ma tę adrenalinę, jak sam powiedział : poczucie humoru bywa cudownym filtrem do znieczulania smutnej rzeczywistości. Chwilowy sukces PiS–u to było genialne dopasowanie się do neurozy tego narodu. Jesteśmy, kurwa, wyjątkowi, a kto tak nie sądzi, ten komuch, żyd albo pedał. A co do wpisów na forach internetowych – gdyby internetu nie wymyślili gdzieś na początku lat 70. chłopcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego, kombinując alternatywne systemy łączności na wypadek wojny jądrowej, to z pewnością wymyśliliby go Polacy. Na potrzeby wojny domowej. Dla typowego polskiego gnoma sieć to zbawienie duszy. Może, nie wychodząc z domu, dosrać anonimowo wszystkim wielkim tego świata. I pójść spać w poczuciu dobrze spełnionego patriotyzmu.

O Ibiszu i Liszowskiej:

Krzysztof Ibisz powiększył sobie oczy, żeby lepiej móc zobaczyć Joannę Liszowską w całości.

Jaką by wybrał 20 latkę czy 40 latkę?

Jedni lubią wkładać kiecki i zażywać leki nosem w kuchni, inni molestują aktoreczki w ciemnych zaułkach galerii handlowych. Ja nie kryję się ze swoimi sympatiami. Jeśli mam do wyboru pośladki 20-latki i okulary 40-latki, to wybieram te pierwsze.

O seksie dowiedział się więcej, gdy rozstał się z Muchą!

Moje życie osobiste jest znakomicie unormowane. Nigdy wcześniej nie prowadziłem tak urozmaiconego życia seksualnego jak przez ostatnie trzy lata.

Czasem ma ludzkie odruchy i pomaga ludziom! Uwierzycie?

Wiesz, jaka to przyjemność, jak jedziesz ferrari i wyprzedza cię deawoo na gaz? Czujesz się jak Caritas. Dajesz radość pokrzywdzonym przez los.

Cały wywiad przeczytacie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.