, , ,  

„Jesteśmy ambitne, wykształcone i mądre kobiety”- W.Rabczewska

ImagePowiedziała matka Dody w Vivie! Kilka fragmentów z wywiadu jakie udzieliły Doda i jej matka Wanda Rabczewska dla magazynu Viva.


Rodzice zawsze są za dziećmi i złego słowa na nie nie powiedzą. I podobnie jest z panią wandą Rabczewską, matką Doroty, która razem z córką wystąpiły z jedynej jak na razie sesji zdjęciowej dla magazynu Viva.

Jaka jest mądra córeczka?

Dorota jest inteligentną, mądrą dziewczyną. I ma zasady. Jest bardzo wrażliwa (…) Serce mi rośnie, gdy patrzę na nią. Nie mam się do czego przyczepić – jest tak piękna i nieskazitelna? Jest. Ma 50 nagród muzycznych Ma. Jest druga w Europie w konkursie MTV? Jest. Jedyna, która zdobyła siedem nagród TV Viva? Jedyna. Wygrała dwa festiwale w Sopocie? Wygrała. Ma 156 IQ? Ma. Każdy to może sprawdzić na stronie internetowej mensy.

A jakie ma czułe serduszko?

Ma niesamowicie dobre serce, chyba po całej rodzinie. zawsze wypatrzy kogoś biednego i obdaruje go (…) Z pierwszych większych pieniędzy jakie zarobiła spłaciła nam kredyt. Dobre dziecko.

Co z  Biblią, którą Doda opluła?

Ludzie często nie chwytają dowcipu Dorotki, wszystko biorą dosłownie" – mówi Wanda Rabczewska. "Jak przeczytałam wywiad z Tobą o Biblii (zwraca się do córki – red.), śmiałam się do rozpuku. Był taki frywolny, wesoły, jak u nastolatki. Naprawdę nie widziałam w nim nic złego. I co się stało. Do dziś ciągnie się za Dorotą etykieta bezbożnicy – powiedziała "Vivie" Wanda Rabczewska.

Sama Dorota twierdzi, że nie jest żadną skandalistką , jedynie prowokuje media.

Skandalistka to osoba, która dla popularności przekracza granice, prowokator tylko na nich balansuje. Jestem bezpośrednia, prostolinijna, szczera i w tym tkwi również mój urok.

Wanda Rabczewska: Jesteśmy ambitne, wykształcone i mądre kobiety (śmiech)- wykształcone? wykształceni to chyba jej faceci z którymi się wiąże.

Doda: Mów za siebie.– i słusznie!

eby nie powiedzieć jak matka taka córka:)


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.