, ,  

„Jestem spięta jak baranie jaja”- Doda o wyjściu na scenę (video)

 Doda odniosła wielki sukces na Viva Comet 2010. Oczywiście nie obyło ssię bez wywiadów.


W jednym z wywiadów dla Plejady Doda  powiedziała, że na takich imprezach jest bardzo spięta i jak każdy artysta przechodzi tremę.

To nie jest tak, że ja jestem rozemocjonowana, szczęśliwa, po prostu ha ha ha i sobie wychodzę. Jestem tak na maxa spięta jak baranie jaja. Myślę tylko o tym kiedy wyjdę na scenę, i skończę występ. Po występie już jest luz. Ale przed występem kompletnie nie myślę rozsądnie.

Co sądzisz o Marinie, dziś pierwszy raz na jednej scenie byłyście? – zapytała dziennikarka Plejady.

O bardzo dobrze. Ja wszystkim debiutantom życzę jak najlepiej. W ogóle nie mam z tym żadnego problemu. Wiem, że jakaś jest podkręcona sytuacja, ale myślę, że to bardziej przez Majkę bo na pewno nie przeze mnie. Nie mam z tego powodu problemów, jestem tak zakochana w sobie, mam takie samouwielbienie, że wiesz… to by było po prostu nie w moim stylu, żebym ja komukolwiek, czegokolwiek zazdrościła. Nigdy nikomu nie zazdroszczę, raczej wiesz wszystkim dopinguje(…)

Cały wywiad możecie zobaczyć na filmie. Ale musimy dopisać jeszcze to: Ona nie jest jedną z tych osób, które przyjchodza na bankiet i wyliżą wszystkim dupy. Doda dokładnie wie, kto jej podpadnie. Więc robi selekcję, krok po krokuVN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.