„Jest wyrachowana, pełna sztuczności”

 Kariera Anny Muchy nabiera tempa. Jednak i opinie o niej również. Z dnia na dzień co raz więcej możemy się dowiedzieć o aktorce.


Jaka jest na prawdę Ania Mucha? To mogą tylko powiedzieć osoby , które współpracują na co dzień z aktorką. Na pewno ona sama zdobyła wielka sympatię widzów, swoją spontanicznością w trakcie Tańca z gwiazdami, która miała się nijak do profesjonalizmu Nataszy Urbańskiej.

Jednak czym bardziej popularna jest Mucha, tym bardziej zarozumiała się robi. Osoby które z nią pracują mają wiele do powiedzenia.

Ona ma trudny charakter – mówi Twojemu Imperium osoba z branży filmowej. Jest wyrachowana, pełna sztuczności. atwo wyładowuje emocje na innych. Pamiętam jak się kiedyś wyżywała na jednej z księgowych. Lubi pokazywać swoją wyższość. Ale dla gawiedzi będzie "do rany przyłóż". Dużo w niej sprzeczności.

Ale Ania ma też swoich sprzymierzeńców, na przykład znany psycholog gwiazd, który tłumaczy aktorkę:

Znane osoby są bardzo narażone na stres. Jedni radzą sobie z nim na tzw. "królika", czyli tłumiąc go w sobie, a inni na tzw. "tygrysa" czyli wyciągając do otoczenia pazury, wszczynając awantury z błahych powodów. Ja radzę swoim zestresowanym sławnym pacjentom zawsze dokładnie się przyjrzeć sobie, by odnaleźć przyczynę stresu. Gdy ją znajdą, łatwiej będzie nie tylko im, ale całemu otoczeniu.

Można i tak:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.