„Ja tego werdyktu nie rozumiem”

  A jednak wygrała Ania Mucha i nikt nie ma wątpliwości o jej zwycięstwie.


Natasza Urbańska gdy przegrała Taniec z gwiazdami, uciekła na swoją wieś i się ukryła. Nie odbiera telefonów, nie pojawiła się na drugi dzień w Dzień dobry TVN. Odwołała też swój występ u Szymona Majewskiego. Ta porażka była dla niej na pewno wielkim ciosem, tym bardziej, że jurorzy byli pewni wygranej Nataszy i byli za nią, przynajmniej tak twierdzi jej mąż, Janusz Józefowicz.

Ja tego werdyktu nie rozumiem! Jest to głęboko niesprawiedliwe. Ania, choć jest dziewczyną ambitną i pracowitą, po prostu nie miała szans – mówi magazynowi Show wzburzony Janusz Józefowicz. Jej uroda i niewątpliwy wdzięk nie były w stanie ukryć jej nieporadności na parkiecie. Taniec nie jest jej żywiołem. A Natasza tańczyła fenomenalnie.

O  występie Nataszy wypowiedział się też Agustin Egurrola- Na pewno lepiej tańczyła Natasza. Była absolutnie zachwycająca.

Chyba nikt nie rozumie dlaczego wygrała Ania Mucha, mimo, że na pewno gorzej tańczy. Ten kto nie rozumie, powinien przeanalizować wywiady Nataszy i Ani. Natasza ciągle wpadała w samouwielbienie, ciągle szczebiotała do swojego Januszka . Józefowicz nie jest lubiany przez widzów.

Ania ani razu nie wspomniała o swoim Marcelu, nie wpadała w samouwielbienie. Na prawdę trzeba to wszystkim tłumaczyć, dlaczego wygrała Ania?

Natasza jeśli wie, że była lepsza powinna chodzić z głową do góry i wykorzystać to . W końcu prasa dobrze o niej pisze, jest na topie. Chowanie głowy w piasek działa wręcz odwrotnie niż by chciała.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.