,  

„Faceci dotknięci syndromem Piotrusia Pana”- Prokop o Ibiszu

  Marcin Prokop bardzo lubi wypowiadać się ostatnio na łamach prasy plotkarskiej. W ogóle prezenter jest bardzo gadatliwy.


Teraz Prokop na łamach Show powiedział parę zdań na temat męskości. I chociaż nie powiedział o kogo właściwie jemu chodzi, można się domyślić, że chodziło o nowy wygląd Krzysztofa Ibisza, o którym tak dużo się mówi a dokładnie o tym co zrobił swojej twarzy.

Irytują mnie faceci dotknięci syndromem Piotrusia Pana, którzy mają po czterdzieści parę lat, dwie żony w plecy, botox w ustach i farbowane włosy – kpi ze swojego polsatowskiego kolegi Prokop – Zamiast wychowywać własne dzieci i emanować życiową powagą, wolą szwendać się po imprezach w poszukiwaniu wrażeń – jak wtedy, gdy byli małolatami. To jest marne.

Jakiś czas temu Prokopa nagminnie porównuje sie do Kuby Wojewódzkiego. Skąd takie porównanie? Nie wiadmo, wszak panowie nie żywią do siebie nienawiści a wręcz przeciwnmie, poza wizją są dobrymi kolegami.

Kiedyś już próbowano stworzyć ze mnie Kubę bis, rewolwerowca strzelającego puentą z biodra. To był chybiony pomysł, a ja słabo się w tym czułem. Mam temperament gościa, który lubi mówić, ale bardziej lubi słuchać, a Kuba jest telewizyjnym perpetuum mobile – w swoim programie potrzebuje gości wyłącznie jako oprawy własnej osoby. Próby zestawiana nas sprawiają, że wysoko unoszę brwi. Bo nie widzę podobieństwa.

Ktoś zawsze coś wymyśli, żeby podnieść emocje. Takie życie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.