,  

„Dragon” jako dżentelmen w RTL (zdjęcia)

Ekipa niemieckiej telewizji śledziła Alberta Sosnowskiego

– Kamera go kocha. A jego twarz? Jest idealna do pokazywania w telewizji – tak ocenił Alberta Sosnowskiego znany dziennikarz Klaus Veltman, ktry pracuje dla stacji RTL.

Kanał ten pokaże w Niemczech pojedynek polskiego pięściarza z Witalijem Kliczką. Walka, ktra odbędzie się 29 maja w Gelsenkirchen, wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Szefowie tego popularnego programu są pewni, że przed telewizorami zasiądzie kilkanaście milionw widzw, by pasjonować się pięściarskim wydarzeniem 2010 roku.

Aby ułatwić niemieckim kibicom śledzenie tego show i przedstawić sylwetkę rywala znanego tam znakomicie Witalija, ekipa RTL przyjechała do Polski, by przygotować ekskluzywny film o Albercie.

– Sosnowski to bardzo dobry bokser. wiadczą o tym jego dotychczasowe osiągnięcia, widać to było także podczas treningw – opowiadał Veltman. – Nasz materiał nie pozostawia co do tego wątpliwości. Nam zależało jednak na tym, żeby pokazać rwnież jakim człowiekiem jest Albert, jakie ma zainteresowania, co jest dla niego ważne. Jednym słowem ujawnić, co mu w duszy gra. I mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że w tej muzyce nie ma fałszywych nut. To ambitny, młody sportowiec, ktry ma dużą klasę. Gdybym miał krtko go scharakteryzować, powiedziałbym: Sosnowski jest dżentelmenem.

„Dragon” na miejsce autoprezentacji wybrał stołeczne Stare Miasto. Jak tłumaczył w wywiadzie dla niemieckiej telewizji tylko w sercu jego rodzinnej Warszawy jest w stanie w pełni ujawnić wszystkie swoje talenty i możliwości. Dlatego prężenie muskułw pod Barbakanem, oglądanie dzieł sztuki w galerii Zapiecek, żarty na tarasie widokowym nad Wisłostradą czy nostalgiczna rozmowa z Zamkiem Krlewskim w tle wypadły niezwykle naturalnie i przekonująco. Tak jak ciężkie treningi, ktre podglądali goście z Niemiec.

Po jednym z nich, biegowym, Albert unisł wysoko ręce w znanym doskonale, filmowym geście i wrzasnął na całe gardło „Kliiiiczkooooo!” – To moje przesłanie dla Witalija – rzucił potem do obiektywu.

– Kapitalny gość. W pełni zasłużył na pojedynek o mistrzowski pas – wyjaśniał Chris Koytek, ktry biegał z kamerą za „Dragonem”.

Niedługo potem jego podziw dla polskiego pięściarza wzrsł jeszcze bardziej. Albert zaprosił bowiem całą ekipę RTL do warszawskiego hotelu Hilton na sałatkę z tuńczyka w sosie sojowym. I, aby goście nie byli rozczarowani, przygotował ją wsplnie z szefem kuchni Svenem Thomsenem. Ten, już po wszystkim, życzył mu powodzenia.

– My rwnież życzymy Albertowi znakomitego występu. Jeśli zaprezentuje się w ringu rwnie dobrze, jak w naszym dokumencie, ma szansę na zwycięstwo – zapewniał Klaus Veltman.

albert_kuchnia_01

albert_kuchnia_02

albert_kuchnia_03

albert_kuchnia_06

albert_kuchnia_09

starowka_02

starowka_03

starowka_04

starowka_05

starowka_06

Oficjalna strona Alberta Sosnowskiego

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.