„Cichopek nie jest wielką aktorką!”

 Kariera Kasi Cichopek zbliża się ku końcowi!


W M jak Miłość coraz mniej będzie widać Kasię. TVP nie ma zamiaru starać się o gwiazdę. Po 9 latach grania Kingi, w końcu zniknie z tasiemca.

Kasia będzie pojawiała się w serialu, aczkolwiek znacznie rzadziej niż dotychczas – wyznała magazynowi Karolina Baranowska z biura prasowego.

 Także w Tancerzach nie będzie już Cichopek, po prostu bohaterka wyjedzie, bo Cichopek jest zbyt słabą aktorką.

Po prostu Cichopek wypadła słabo. Wbrew oczekiwaniom, jej udział w I serii absolutnie nie spowodował większej oglądalności i atrakcyjności serialu. Być może kiepska gra aktorki wynikała z faktu, że akurat była w ciąży i nie mogła pokazać swoich możliwości, zwłaszcza tanecznych – zauważył Tomasz Rudomino, zastępca dyrektora TVP2.

Swojego czasu Kasia prowadziła polsatowski program Gra w ciemno, który również okazał się totalną klapą.

TVP nie ma zamiaru starać się by Kasia pozostała na Woronicza.

Umówmy się: pani Cichopek nie jest wielką aktorką, a tym bardziej postacią telewizyjną. W "JO" ciągnie ją Krzysztof Ibisz. A w "Tancerzach" poległa w starciu z profesjonalistami. – mówi jeden z pracowników TVP2.

Jak myślicie, czy Cichopek  sama zrobi coś by jeszcze zabłysnąć na ekranach tv?

Spójrzmy prawdzie w oczy. Kasię nauczono, że trzeba się o nią starać. Od miesięcy nie zrobiła nic nowego. Ciąża na pewno ją zatrzymała w karierze. Ale ciąża trwa 9 miesięcy a ona zebrała laury w momencie gdy wygrała Taniec z gwiazdami i od tamtej chwili nie robiła nic tylko brała.

Aktor jak lekarz, musi ciągle się uczyć czegoś nowego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.