,  

„A wystarczyło nie bzykac „cudzych” kobiet „- May o Trzoch

 Dla tych, którzy nie wiedzą całej prawdy jak się poczęło dziecko Trzocha i narzeczonej Tymochowicza, Sara May na swoim blogu wyjaśnia!


Prawdę mówiąc sami nie znaliśmy sprawy tak dokładnie. Jednak Sara May dokładnie wszystkim wyjaśniła kto z kim spał i jak to się stało, że córeczka którą wychowuje Tymochowicz jest poruszana w wojnie między Dodą , Trzochem i Tymochowiczem.

Jest dość skomplikowane ale …

Sprawa jest jasna. Partnerka Tymochowicza zdradziła go i wpadła. Tymochowicz jak się dowiedział początkowo chciał ją wyrzucic i zrobic zaprzeczenie ojcostwa, ale jak ochłonął – to jej wybaczył i uznał dziecko.

Jego ojciec chyba nie miał matce dziecka zbyt wiele do zaoferowania – sam ma żonę dziecko i jeszcze jedno nieślubne dziecko. eby było śmieszniej całą trójkę dzieci dzieli kilkumiesięczna zaledwie różnica wieku. To tylko plotka ale żona Trzocha przez jego wybryki miała podobno problemy psychiatryczne. A Pawelec chce byc dobrym tatusiem i domaga się uznania jego ojcostwa, tylko że już jest po herbacie bo polskie prawo chroni rodzinę i jak matka podaje ojca do metryki a on temu nie zaprzeczy – to formalnie sprawa jest pozamiatana i Trzoch jest dla dziecka osobą obcą a testy genetyczne są nielegalne i nie mogą byc dowodem w sądzie.

Teraz Trzoch się wpieprza między wódkę a zakąskę, chyba tylko po to żeby rozwalic rodzinę Tymochowiczów, którym taki niedzielny tatuś jest do szczęścia potrzebny jak wrzód na tyłku… A wystarczyło nie bzykac "cudzych" kobiet – zwłaszcza jak nie ma mowy o jakimś głębokim uczuciu. Co on sobie wyobraża, ze będzie się i mieszał do związku i w sprawy córki? Ten związek może tego nie przetrzymac a matka z dzieckiem zostanie na lodzie bo na brak zobowiązań Trzoch narzekac nie może.

wiat nie jest idealny, emocje żądzą ludźmi i dlatego mamy takie a nie inne prawo. W dzisiejszych czasach sprawa i tak wróci do Nataszy jak bumerang, media, internet, brak honoru u ludzi – to nie to co kiedyś.

A co do Dody …

A co do Dody, to kobita powinna zastanowić się poważnie nad sobą i nie pakować się z butami w czyjeś prywatne życie, zwłaszcza, że w grę wchodzi dziecko, które niczemu nie jest winne. Doda po tych całusach z kaczorkiem chyba kompletnie straciła rozum.
Zresztą takie sprawy powinno się roztrzygać w sądzie a nie na forum publicznym.

P.s …Słyszeliście, że Doda jest zaledwie po zawodówce?

(tekst oryginalny)

Napisała Sara May na swoim blogu, coś trzeba dodać?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.