, ,  

Pyrek i Staliński w wyrównanym finale „Tańca z Gwiazdami” (sonda)

Michał Pieściuk / newspix.pl

Bukmacherzy obstawiają , kto wygra?

W najbliższą niedzielę odbędzie wielki finał XII edycji popularnego telewizyjnego show „Tańca z Gwiazdami”. Specjaliści Star-Typ Sport (STS) przewidują wyrównaną walkę pomiędzy Moniką Pyrek i Pawłem Stalińskim, jednak według ich typów, to lekkoatletka wygra decydujący odcinek programu.

W zeszłym tygodniu z rywalizacji odpadła jedna z faworytek całego programu – Edyta Górniak. W finale zaprezentują się tyczkarka Monika Pyrek oraz model Paweł Staliński. Ich niedzielne występy zostały znakomicie przyjęte przez jurorów oraz zyskały dużą aprobatę widzów, która przełożyła się na otrzymane SMSy. W zestawieniu głosów publiczności nieznacznie wygrał Staliński, jednak Monika Pyrek była lepsza jeśli chodzi o noty sędziowskie.

Zaskoczeniem dla nas jest wysoka lokata Pawła Stalińskiego. Jesteśmy jednak zdania, że finał, mimo swojego zaciętego przebiegu, rozstrzygnie się na korzyść Moniki Pyrek. Mimo iż Paweł Staliński okazał się być największą rewelacją XII edycji, według nas zostanie pokonany w niedzielnej rywalizacji z lekkoatletką. Z drugiej strony, pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że finały rządzą się swoimi prawami. – podkreśla Michał Rurański, ekspert Star-Typ Sport.

Obsada podium rywalizacji w ramach XII edycji „Tańca z Gwiazdami” pokazuje jak wyrównany był poziom programu. Niedzielny odcinek pozwoli zweryfikować zarówno taneczne umiejętności, jak i odporność na stres Moniki Pyrek oraz Pawła Stalińskiego. Oboje na co dzień wykonują zawody obarczone napięciem – jak poradzą sobie w finale, przed wielomilionową publicznością ? Odpowiedź w najbliższą niedzielę.

Na kogo stawiacie? Głosujcie

Kto wygra 12 edycję Tańca z gwiazdami?

  • Monika Pyrek (59%, 79 głosów)
  • Paweł Staliński (41%, 54 głosów)

Razem głosów: 133

Loading ... Loading ...
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.