,  

PSL chce zabrać nam aktorów !

ImagePSL bardzo się stara by w naszym państwie było wszystko jak się należy. Ale tym samym wzrośnie bezrobocie !


Posłowie z PSL przygotowali właśnie ustawę, która zakaże pokazywania się na wizji tym, którzy nie skończyli wyższych szkół teatralnych lub filmowych- czytamy w Fakcie.

Kocham pana Daniela Olbrychskiego, ale nasz projekt jest efektem protestów środowiska aktorskiego – próbuje tłumaczyć się poseł PSL Stanisław Rakoczy , jeden z pomysłodawców projektu. – A ta ustawa ma im ułatwić np. podpisywanie umów z teatrami czy zapewnić udział w dochodach ze sprzedaży biletów kinowych – dodaje polityk, nawiązując do projektu ustawy.

"Wg tego projektu tytuł aktora przysługiwałby jedynie absolwentom wyższych studiów aktorskich. A ci, którzy takiego dyplomu nie mają, powinni zapomnieć o pracy. W teatrze, w serialach, w filmach, wszędzie."

Co z Kasią Cichopek, braćmi Mroczkami, którzy od lat maja rzesze fanów?
 
Nie zamierzamy nikogo pozbawiać możliwości grania – mętnie wyjaśnia poseł Rakoczy. – Chcemy jedynie, by aktorzy dyplomowani czuli się docenieni – dodaje.

PSL chyba nie ma co robić. A może sami nagrają jakiś film? Bo to co chcą zrobić nadaje się na dramat? A może na komedię? 

W naszym rządzie od dawna dzieją się cyrki, więc pewnie to nie ostatni z nich.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.