, , , ,  

Pseudo strażnik moralności – Doda o Nowaku

 Rozpoczęła  ostra jazda, między Dodą i Ryszardem Nowakiem. Kto wygra?


Najpierw Ryszard Nowak Przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, walczył z Nergalem- przegrał. Później wziął się za Dodę, też mu nie wyszło. A wszystko o to , że podczas ów Doda jak i jej narzeczony mieli obrazić uczucia religijne słuchaczy. Teraz chyba Nowak przesadził, bo właśnie wpłynął wniosek do złożony przez Dodę i Nergala.

Para wystąpiła na drogę sądową o pomówienia i zniesławienie. Zanim jednak odbędzie się sprawa w sądzie, Doda na swojej stronie wyżyła się słowami na Nowaku.

Przed Nami kolejne spotkanie koncertowe i to już w ten weekend, żeby nie było smutno to mam nadzieję, że "pseudo strażnik moralności", który notabene głosował "będąc w Unii Pracy " za aborcją… tj. pan Ryszard Nowak, nie zapomni o Nas i dalej będzie rozsyłał swoje chore pisma (których znaczenia sam nie rozumie…) do burmistrzów i włodarzy miast. Musimy przecież zbierać makulaturę (ratujmy lasy…), a profesorom przyda się materiał poglądowy do "studium przypadku". Swoją drogą, jak żenującym i umysłowo trzeba być, BY OCENIA KONCERT NIE BDC NA NIM… Rozumiemy parcie na szkło i chęć dostania się z "pseudo inkwizycją do sejmu" – ale informujemy: NIE NA NASZYCH PLECACH. , która może trapić p. Nowaka to rozdwojenie lub roztrojenie jaźni, a z pewnością jest to funkcjonowanie w pięknej, odległej krainie fantazji, gdyż widzi rzeczy, których zwyczajnie nie ma… ale w przypadku gdy zabiera się głos publicznie, to musi i będzie boleć...! Kolejne 20 tys. Fanów, które będzie pojawiać się na koncertach, będzie panu bardzo wdzięczne, gdyż zakazany smakuje lepiej, a promocja nowej trasy ROCK'N'ROLL PALACE TOUR jest bezcenna – napisała na blogu Doda.

Komu kibicujecie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.