Przykryli głos Pauli głosem Magdy Femme?!

Michał Pieściuk / newspix.pl

I mamy aferę z udziałem Pauli Marciniak, kto namieszał?

Jakiś czas temu w mediach pojawił się teledysk akcji Pomaganie jest trendy do singla o tym samym tytule. W klipie pojawiło sie wiele gwiazd, między innymi : Agnieszka Włodarczyk, rapujący Krzysztof Ibisz, Aleksandra Szwed, Magda Femme i Paula Marciniak.

Paula i Adamczyk miały być reprezentowane przez tę samą osobę. A  Takie jest życie donosi, że organizatorzy byli zainteresowani tylko  Agnieszką, jednak ich menedżerka postawiła warunek – albo biorą je obie, albo żadnej. Mało tego , tabloid donosi też, że osoby które pracowały w studio przy nagraniu, miały być przerażone możliwościami wokalnymi Pauli!

Ale to nie wszystko, podobno głos Pauli miał być przykryty głosem Magdy Femme.

Długo nie trzeba było czekać na reakcję  Pauli. Mamy oświadczenie w sprawie!

Szanowni Państwo,

w związku z wyssanymi z palca informacjami na temat piosenki „Pomaganie jest Trendy’’ i mojego rzekomego zasłonięcia głosu przez Magdę Femme (informacja pojawiła się w tygodniku „Takie jest życie’’),

Po pierwsze : Magda i ja śpiewałyśmy dwie inne partie piosenki,

Po drugie : Z Agnieszką Włodarczyk nie łączy mnie nic, a na pewno nie WSPÓLNY MANAGER.

Chciałabym poinformować, że WSZYSTKIE MEDIA, które napiszą lub przepiszą tę nieprawdziwą informację, pociągnę do odpowiedzialności karnej na podstawie art. 212 Kodeksu Karnego o zniesławienie.

Jestem wokalistką, która żyje ze śpiewania, dlatego nie mogę pozwolić na bezprawne i kłamliwe szarganie moim wizerunkiem.

Smutne jest też to, że do piosenki, która miała zostać hymnem dla DAWCÓW SZPIKU, przypisuje się tyle agresji i złośliwości.

Z poważaniem,

Paula Marciniak

Takie jest życie, już nie jedną informację wyssał z palca, mieliśmy już kilka innych oświadczeń od gwiazd w sprawie nieprawdziwych  zdarzeń jakie się pojawiają w brukowcu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.