,  

Przyjaciele zawiedli Dodę!

kapif

Do tego grona zaliczyła również Majdana!

Doda mogła przekonać się na kogo może liczyć w trudnych sytuacjach. Jak przysłowie mówi, Przyjaciół poznaje się w biedzie i jak bardzo się ono sprawdza? Po apelu Doroty by każdy kto tylko może chciał oddać szpik w celu ratowania jej narzeczonego i tysiące innych ludzi chorujących na białaczkę, odezwało się i zarejestrowało w Banku Szpiku Kostnego tysiące a może i miliony fanów Nerala i Dody. Przyjaciół już niestety było mniej.

Takie sytuacje obnażają prawdziwe intencje ludzi. I przyjaciół, i znajomych. Od razu czarno na białym widać, kto jest przy tobie, bo chce się przylansować – powiedziała Faktowi Doda. – Jestem w szoku. Jestem osobą, która w obliczu choroby zadzwoniłaby do byłego męża i powiedziała: słuchaj, stary, nie lubię cię, ale jest problem, więc dzwoń jakby coś. Mój były mąż absolutnie nie zadzwonił. Zresztą wcale mnie to nie dziwi. Nie był w szpitalu nawet po mojej operacji kręgosłupa, więc wcale tego nie oczekiwałam – dodała.

Jest kilka osób na których Dorota może liczyć choćby jej menadżer  – Mój menedżer Jareczek okazał się świetnym przyjacielem. Koledzy Nergala też wyszli z tego testu przyjaźni obronną ręką. Nergal jest bardzo wzruszony postawą swoich przyjaciół, czego ja niestety nie mogę powiedzieć o niektórych swoich – powiedziała  Doda.

Czytaj też: Foremniak namawia córki do flirtów

źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

kapif

kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.