Przemysław Saleta ocenia damskie pupy

Przemysław Saleta zna się zawodowo nie tylko na boksie, ale i na kobietach a właściwie na ich pupach. Piersi dla boksera to drugorzędna sprawa. Przemek przyznał się, że należy do tej grupy mężczyzn, którzy przy poznawaniu dziewczyny zwraca uwagę na jej pośladki.


Nie dziwne, że partnerką Salety jest zawodowa sportsmenka Ewa Wiertel której sport wyrzeźbił tylną część ciała. Przemysław Saleta przedstawił swoje kryteria oceny pup: „Damskie pośladki powinny być krągłe, gładkie i sterczące.

Trudno jest mi powiedzieć, jakie najbardziej mi się podobają, ale doskonale wiem, jakich nie lubię: rozlazłych czy obwisłych. Odstające pupy są fajne, ale pod warunkiem, że nie wyglądają karykaturalnie, jak np. w amerykańskich teledyskach.” Zrobiono mały ranking na najlepszą pupę polskiego showbiznesu, w którym konkurowała Justyna Steczkowska, Tatiana Okupnik, Kasia Cichopek i Doda. Mistrz kickboxingu precyzyjnie opisuje kobiece pośladki i wymierza cios, w Dode, który wygrał we wszystkich kategoriach: „Zdecydowanie najzgrabniejsza pupa w polskim showbiznesie.

Kształtna z natury, a do tego ślicznie wyrzeźbiona przez sport, który piosenkarka, jak wiadomo, uprawia od dzieciństwa. Trudno o lepszy dowód na to, że sport, ruch i ćwiczenia fizyczne mogą przysłużyć się damskiej urodzie. Kiedy się ma takie zgrabne pośladki, można, a nawet trzeba eksponować je na estradzie.”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.