, , , , ,  

PRZEDFINAŁOWY FESTIWAL W ŁASZKOWIE (k.Kalisza)

Już w niedzielę 12 sierpnia na terenie hotelu Kristoff w Łaszkowie (k.Kalisza), odbędzie się przedfinałowy przystanek festiwalowy ogólnopolskiego projektu dobroczynnego “Pomaganie jest trendy”.

 

“To bardzo ważny dla naszej fundacji przystanek, albowiem jest on ostatnim festiwalem przed finałowym festiwalem, który odbędzie się w Kaliszu 31 sierpnia na terenie Giełdy Kaliskiej. Chcemy w trakcie tego festiwalu nie tylko zaprezentować część artystów ściśle z nami działających, ale także opowiedzieć o tegorocznych celach, wspieranych przez nas fundacjach, a także zdradzić szczegóły finałowej imprezy.“ wyjaśnia inicjator projektu oraz p.o. prezes fundacji Pomaganie jest trendy – Krzysztof Gorzkiewicz

 

W trakcie festiwalu wystąpią: Michał Wiśniewski, Gorzki & Layna, Krzysztof Antkowiak oraz zespół GrooveBusterz.

W rolę prowadzącego wcieli się natomiast znany karateka i prezenter stacji TVN Turbo Tomasz “Jamaki” Puzon.

“Jeśli chodzi o festiwal finałowy w Kaliszu, jego przygotowania idą pełną parą. Na dzień dzisiejszy mamy już komplet pozwoleń na organizację imprezy masowej ze strony niezbędnych instytucji, w piątek składamy wniosek o pozwolenie do Prezydenta Miasta Kalisza. Festiwal patronowany będzie przez Telewizję Polską , szczegóły do opinii publicznej trafią już w przyszłym tygodniu” – dodaje Gorzkiewicz.

 

Szczegóły na temat festiwalu oraz całego przedsięwzięcia znajdują się na stronie www.pomaganiejesttrendy.pl oraz na portalu facebook.

 

Teledysk promujący tegoroczną akcję można zobaczyć tutaj:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.