,  

„Proszę nie powtarzać, że finałowe głosowanie przed rokiem było błędem Widzów.”- Papierska do Piotrowskiej

Modelka odpowiada jurorce na zarzuty

Marcin Tyszka i Karolina Korwin-Piotrowska w ostatnim tygodniu nie pozostawili na Paulinie Papierskiej suchej nitki. Jeden zarzuca, że dziewczyna zwyciężyła I edycję Top Model z litości, drugi, że zaprzepaściła swoją szansę.

Paulina odważyła się odpowiedzieć Karolinie. Na jej profilu Papierskiej na Facebooku znalazł się wpis.

Pani Karolino Korwin-Piotrowska, to że wygrałam program Top Model nie czyni mnie modelką kompletną, która osiągnęła już wszystko, i może spocząć na laurach, a oferty pracy będą same się pojawiać. Przeciwnie – muszę i chcę się rozwijać, tak jak KAŻDA INNA modelka czy to z programu czy nie, robić coraz więcej zdjęć i wzbogacać swoje portfolio bo to są moje wyniki pracy. Z każdym dniem trzeba się czegoś uczyć, rozwijać, a na pewno nigdy nikogo nie przekreślać.

Być może stawia Pani zbyt wielkie wymagania wobec mnie i innych Uczestniczek programu, i jeśli Pani chce ostrzegać Widzów, mówiąc że w ich rękach jest los o wyborze zwyciężczyni drugiej edycji Top Model to niech Pani spuści z tonu, i pozwoli się finalistkom rozwijać w spokoju a nie na łamach mediów opowiadać o karierach międzynarodowych bo być może się okaże, że znowu będzie Pani się tłumaczyć złą selekcją. Na miano Top Modelki pracuje się latami.

Tak więc bardzo proszę nie powtarzać, że finałowe głosowanie przed rokiem było błędem Widzów. Niech Pani pozwoli się rozwijać Uczestniczkom, młodym modelkom, oraz mi, a każdy, nawet najdrobniejszy sukces dziewczyn niech będzie dla Pani miłym zaskoczeniem. Pozdrawiam i cenię Panią jako dziennikarkę.

Mocne słowa, Karolinie zrobi się po nich głupio?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.