, ,  

Prosto w serce będzie bardzo długim tasiemcem!

Anna Mucha ma przed sobą do nakręcenia 200 odcinków!

Brzydula i Majka to były bardzo krótkie seriale około nowego Prosto w serce. Ekipa filmowa pracuje od poniedziałku do piątku po kilkanaście godzin dziennie. Większość zdjęć jest kręcona w hali w Sękocinie niedaleko Warszawy, gdzie znajduje się m.in. biuro głównego bohatera, Artura Sagowskiego.

– Wiem, że nie unikniemy porównań do „Brzyduli”, ale zapewniam, że nie gram znowu serialowego Marka. To są dwie bardzo odległe od siebie postaci i więcej ich dzieli niż łączy – twierdzi Filip Bobek.

W nowym serialu gra Małgorzata Socha, która w Brzyduli grała niezbyt ogarniętą dziewczynę, czy patrząc na nowy serial będzie Wam się kojarzyła z Violą Kubasińską?

– Konstancja ma aspiracje do tego, żeby jak najszybciej doprowadzić przed ołtarz głównego bohatera – Artura. Była już blisko, lecz na jej drodze pojawiła się kobieta w czerwonej sukience, która wywróciła do góry nogami idealny świat mojej bohaterki – opowiadała o swojej roli Małgorzata Socha podczas realizacji zdjęć.

I rola Anny Muchy, jako nowej  bohaterki. Ania wcześniej grała większą rolę w M jak Miłość, pozostałe serialowe role to krótkie w zasadzie epizody.

– To dziewczyna po przejściach, która będzie musiała stoczyć walkę o swoje miejsce w życiu i miłość – mówiła Anna Mucha.

W pozostałych rolach zobaczymy Agatę Kuleszę, Krzysztofa Stelmaszyka, Grzegorza Małeckiego, Marię Winiarską, Ewę Kasprzyk.

– Obsada to siła tego projektu – twierdzi Robert Wieczorek, producent „Prosto w serce” i podkreśla, że atmosfera panująca na planie jest rewelacyjna.

–  Będzie też okazja, by zobaczyć aktorów z zupełnie innej strony. Bohaterka grana przez Annę Muchę pokaże jak pokonać wszelkie przeciwności losu, jak żyć, jak odnaleźć w sobie siłę, o której często nie mamy nawet pojęcia. Zaskoczy również np. Agata Kulesza, która gra taką postać, że na początku można ją znienawidzić – dodaje Dariusz Gąsiorowski, producent.

Czy jesteście zadowoleni z tak długich seriali?

TVN

TVN

TVN

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Prosto w serce będzie bardzo długim tasiemcem!

  • Renata

    Beznadziejny film.Klapa totalna może P. Mucha pokazała się jako jurorka ale aktorką to nie jest!!!!

  • DOROTA

    Pierwsze odinki wprowadzajace takie sobie, teraz akcja sie rozwija i jest milo spieszyc do domu na kolejny odcinek PROSTO W SERCE Uwielbiam Filipa i Anie Muche tez,pomalu zaczynam sie przekonywac do roli bokserki,stanowia ladna pare z tymi doleczkami w policzkach,milo sie spedza te pol godzinki(tylko) wieczorem.Niech ten serial bedzie jak najdluzszy i odciazy wreszcie ten KLAN istniejacy i beznadziejny od kilku lat!Dla P. Filipa milion buziaczkow,prosze sie trzymac i nie dac sie „rekinom”UWIELBIAM PANA NARESZCIE MAMY NASZEGO DELONA.TAK TRZYMAC!!!

  • marcin

    fajna monika jesteś ale weś się ożeń z arturem

You must be logged in to post a comment.