Prostest przeciwko reklamom z udziałem Majewskiego

Komu przeszkadza reklama bankowa z udziałem komika?

Szymon Majewski występuje w reklamie Banko PKO BP. Komik podpisał z bankiem kontrakt na trzy długie lata, zgarnął niemałą sumkę. Reklama okazuje się nie tylko dobrze płatna ale także pechowa. Szymon stracił swój program Szymon Majewski Show a teraz jest protest . Są tacy, którzy n ie chcą patrzeć już na Majewskiego.

Protest
Niniejszym protestujemy przeciwko reklamom PKO Bank Polski w polskich mediach, z udziałem Szymona Majewskiego. Wszystkie dotychczasowe reklamy mają na celu ośmieszenie zawodu satyryka. Godzą w godność wszystkich satyryków, wypracowany przez nich dziesiątkami lat wizerunek satyryka-Stańczyka, zajmującego się ważkimi tematami i któremu leży na sercu dobro Rzeczypospolitej. Powodują, że satyryk odbierany jest przez społeczeństwo nie jako żartowniś i błazen, lecz jako ćwok, matoł, tuman i pozbawiony mózgu jełop.

Satyryk jest zawodem cieszącym się wysokim autorytetem, ma swoją godność i dba o swoje dobre imię. Jego zawód cieszy się niekwestionowanym, wysokim uznaniem wśród społeczeństwa. Dlatego wzywamy PKO Bank Polski, aby nie ośmieszał już satyryków, a kolejne reklamy pokazywały prawdziwe oblicze zawodu satyryka – jako światłego, nie pozbawionego intelektu i rozgarniętego obywatela.

Z poważaniem  –                                  
Szczepan Sadurski                                
satyryk, przewodniczący Partii Dobrego Humoru

Obecnie Partia Dobrego Humoru czeka na odzew od PKO BP. Od tego, jaki on będzie, uzależnia dalsze kroki. Portal Sadurski.com będzie informował o dalszym ciągu sprawy.

A tu scan listu

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Prostest przeciwko reklamom z udziałem Majewskiego

  • Bersi

    Ćwok, matoł, tuman i pozbawiony mózgu jełop – zaprawdę godne satyryków słowa, uśmiałem się po pachy. Żenada, panowie, żenada. Krzyk rozpaczy podstarzałych frustratów, którzy nie mogą się pogodzić z tym, że odchodzą w niebyt.

You must be logged in to post a comment.