,  

Prokop chce pozwać jeden z tabloidów

 Jeden z tabloidów plotkarskich napisał, by Marcin Prokop zażartował sobie z katastrofy samolotu prezydenckiego.  Prokop chce rozwiązać problem prawnie.


Marcin Prokop niejednokrotnie żartował sobie z różnych rzeczy. Tym razem jednak nie obędzie się chyba bez sprawy w sądzie. Jeden z portali plotkarskich , który napisał, by Marcin miał powiedzieć coś obraźliwego na temat katastrofy w Smoleńsku zaszedł prezenterowi nieźle za skórę. Prokop nie daruje i sprawę będzie konsultował ze swoim prawnikiem.

To jest ohydna, ubecka kalumnia. Sprawa najprawdopodobniej znajdzie swój finał w sądzie. Sugestia, że obraziłem uczucia Polaków, kpiąc z Lecha Kaczyńskiego, kpiąc z pogrzebu. Trzeba być naprawdę idiotą, aby w ten sposób to potraktować. To zdanie padło w zupełnie innym kontekście. Moją wypowiedź spuentowałem znanym, mam nadzieję wszystkim, przysłowiem. Jeżeli komuś moja wypowiedź skojarzyła się z tragedią pod Smoleńskiem, to albo naprawdę ma złe intencje, albo ma źle poukładane w głowie – powiedział Marcin w "Dzień Dobry TVN".

A chodzi o ten artykuł : Prokop: "Jeśli ktoś chce być orłem, nie może latać z kaczkami"

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.