Premierowe spotkanie z Julią Kamińską

Gdzie będziecie mogli ją spotkać?

Już 1 kwietnia wszyscy fani „Zaplątanych” – 50. pełnometrażowego filmu animowanego Disneya – otrzymają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w specjalnym, premierowym spotkaniu z Julią Kamińską, odtwórczynią roli Roszpunki. Czeka na Was wiele interesujących atrakcji, przygotowanych z okazji najgorętszego debiutu Blu-ray i DVD tego roku!

Do spotkania Julii Kamińskiej z miłośnikami animacji Disneya oraz fanami Roszpunki dojdzie

1 kwietnia o godzinie 17:00, w warszawskim salonie Empik, mieszczącym się przy ulicy Marszałkowskiej (1. piętro). W jego trakcie jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia – znana chociażby z hitowego serialu telewizyjnego „BrzydUla” – będzie podpisywać Wasze egzemplarze filmu „Zaplątani” oraz plakaty z bohaterami, a także odpowie na wiele pytań dotyczących przygód Roszpunki i Flynna oraz pracy przy nagrywaniu dubbingu.

„Zaplątani” to wspaniała, rodzinna opowieść, pełna przygód, zabawnych sytuacji i czarujących bohaterów. Film okazał się jedną największych niespodzianek 2010 roku. Historia pięknej Roszpunki i porywczego Flynna spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem w kinach na całym świecie, zarabiając w nich ponad 400 milionów dolarów. 50. pełnometrażowy film animowany Disneya zdobył również uznanie światowych, a także polskich krytyków.

Flynn, czarujący młody awanturnik, znajduje schronienie w opuszczonej wieży. Zastaje tam piękną i pełną temperamentu Roszpunkę, która czyni go swym więźniem. Dziewczyna, wychowywana przez Matkę Gertrudę i odizolowana od świata, bardzo chce się wyrwać z odosobnienia. Dobija targu z Flynnem, po czym razem wyruszają w niebezpieczną podróż. W towarzystwie konia Maksimusa i nadopiekuńczego kameleona Pascala przeżywają mnóstwo niepowtarzalnych przygód. Film, wraz z zestawem niepowtarzalnych materiałów dodatkowych tworzy unikalną kompozycję, która rozśmieszy do łez wszystkich członków Twojej rodziny!

Dodatki specjalne do „Zaplątanych”:

DVD:

  • Pomysły twórców na inny początek filmu
  • Odliczanie 50 pełnometrażowych filmów animowanych Disneya
  • Polski teledysk do piosenki Julii Kamińskiej „Każdy chciałby tak mieć”
  • Węgierski teledysk

Blu-ray combo:

  • Kulisy filmu: Rozplątywanie Zaplątanych
  • Pomysły twórców na inny początek filmu
  • Odliczanie 50 pełnometrażowych filmów animowanych Disneya
  • Polski teledysk do piosenki Julii Kamińskiej „Każdy chciałby tak mieć”
  • Węgierski teledysk

Film w sprzedaży od 1 kwietnia na Blu-ray combo (DVD + Blu-ray: 119,99 zł) i DVD (54,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.