Premierowe DVD Kabaretu Moralnego Niepokoju z udzialem Agaty Zaleckiej

Kupicie?

W tym tygodniu na półki sklepowe trafia najnowsze DVD Kabaretu Moralnego Niepokoju z udziałem Agaty Załeckiej.

Jest ono rejestracją najnowszego programu kabaretu w ramach obecnej trasy ‘Galaktikos’ , która rozpoczęła się w styczniu tego roku. Widowisko zostało zarejestrowane w krakowskim teatrze Groteska.

Ze swoim premierowym materiałem, kabaret odwiedził już ponad 60 miast w Polsce jak również Chicago, Nowy Jork, Los Angeles, Londyn, Madryt i Paryż.

‘Galaktikos’ to ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek…
Przenosimy się m.in. do studia radiowego, gdzie słuchowisko literackie ilustruje dźwiękami nie do końca trzeźwy realizator, zrozumiemy dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych,  zobaczymy także jak nasi rodacy próbują kupić w Londynie kebab z jagnięciny nie mówiąc ani be ani me po angielsku.
DVD zawiera premierowe skecze (m.in. ‘Ziółko’, ‘Slajdy z Wakacji’ czy ‘Kebab w Londynie’), niepokazywane dotąd w telewizji. Program ‘Galaktikos’, w którym gościnnie występuje Agata Załęcka, ukazuje się także w jakości HD. Jest to pierwszy Blu-ray w katalogu Kabaretu Moralnego Niepokoju.

 

Wydawca: New Abra, 2011

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Premierowe DVD Kabaretu Moralnego Niepokoju z udzialem Agaty Zaleckiej

You must be logged in to post a comment.