Premiera teledysku „Wanna Be a Star” zespołu Scream Maker

26 października  odbędzie się oficjalna premiera pierwszego videklipu zespołu Scream Maker!
Tego wieczoru, w HEREZJA Restaurant Gallery Club, będzie można po raz pierwszy zobaczyć nakręcony na przełomie sierpnia i września 2012 r. videklip zespołu Scream Maker do numeru „Wanna Be a Star”  .


Scream Maker to chemicznie czysty heavy metal. Jeśli bliskie są Waszemu sercu nuty wyśpiewywane przez Dio, bądź te wygrywane przez gitarzystów Iron Maiden, czy Judas Priest, Scream Maker niechybnie znajdzie się na Waszej playliście! Na tradycyjny heavy metal wciąż jest miejsce. W dobie muzyki tworzonej tylko po to, by wykazać się pseudoryginalnością, Scream Maker stawia na finezyjne, choć jednocześnie klasyczne kompozycje i niezapomniane melodie. Dobrą energia, radość i moc to znaki markowe zespołu, które ujawniają się szczególnie mocno w trakcie koncertów!

Event

Zapraszamy wszystkich fanów heavy metalu, dobrej zabawy i pięknych kobiet (tego wszystkiego w teledysku nie zabraknie!) na jego premierowy pokaz, który odbędzie się w 26 października w warszawskim klubie HEREZJA Restaurant Gallery Club. Wydarzeniu będzie towarzyszył zwariowany koncert, w trakcie którego Scream Maker nie tylko zagra nowe kawałki, lecz także przedstawi swojego nowego bębniarza, Jakuba Mikulskiego! Będzie się działo! Gościnnie wystąpi także odchodzący perkusista – Marek Nadstawny.
Ale to nie koniec atrakcji! W ramach porozumienia ponad muzycznymi gatunkami, tego samego wieczoru wystąpi Michał „Miguel” Szuba, polski mistrz gitary flamenco!

Na EVENCIE pojawi się Agnieszka Orzechowska ze swoją dziewczyną!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.